Telefony

Te świetnie brzmiące słuchawki douszne Master i Dynamic są tańsze o 80 USD w Best Buy

Jeśli jesteś na rynku nowej pary bezprzewodowych słuchawek dousznych i chcesz czegoś o niekonwencjonalnym designie, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne MW07 Go firmy Master & Dynamic kosztują dziś w Best Buy 120 USD. To 80 dolarów mniej niż ich zwykła cena 200 dolarów.

Na pierwszy rzut oka MW07 Go wyglądają tak, jakby mogły być niewygodne w uszach, ale nie daj się zwieść wyglądowi. The VergeCameron Faulkner ocenił te wkładki douszne w 2019 roku i zauważył, że są one znacznie wygodniejsze, niż sugeruje ich wygląd. Te pąki mają również świetny dźwięk, działają do 10 godzin na jednym ładowaniu i zawierają etui ładujące USB-C.

Amazon sprzedaje obecnie dysk SSD Samsung 980 Pro NVMe M.2 o pojemności 500 GB za 112 USD. Zwykle 150 USD to najniższa cena, jaką dotychczas widzieliśmy, gdy ten wewnętrzny dysk SSD został obniżony.

Jeśli planujesz zakup tego dysku SSD, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać: jest gotowy na PCIe 4.0 (ale w pełni kompatybilny z płytami głównymi PCIe 3.0), więc jeśli chcesz w pełni wykorzystać ten dysk SSD, będziesz musiał mają w swojej kompilacji najnowocześniejsze części komputerowe. Po drugie, jeśli posiadasz PS5 i masz nadzieję na rozszerzenie pamięci wewnętrznej, PS5 ma gniazdo na taki dysk M.2, ale Sony nie obsługuje jeszcze rozszerzalnej pamięci masowej SSD. Ale ponieważ 980 Pro jest gotowy na PCIe 4.0, prawdopodobnie będzie solidnym rywalem, gdy PS5 doda obsługę.

B&H Photo po raz kolejny sprzedaje odblokowany 64 GB Google Pixel 3 XL za jedyne 300 USD. Mimo że ten telefon ma prawie trzy lata, nadal jest solidnym kandydatem dla tych, którzy szukają solidnego urządzenia z Androidem z potężnymi przednimi i tylnymi aparatami. Ten telefon jest wyposażony w system Android 11, a Google potwierdziło, że otrzyma system Android 12, który pojawi się jeszcze w tym roku.

Google Pixel 3 XL

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku wraz z Google Pixel 3, Pixel 3 XL to solidny pretendent do smartfonów, które zawierają świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

W Best Buy możesz kupić Lenovo Smart Clock oraz cztery inteligentne żarówki LED za jedyne 30 USD, czyli o 65 USD mniej niż zwykła cena 95 USD. Ten pakiet pozwoli Ci w pełni wykorzystać Asystenta Google i dodać sprytne rozwiązania do konkretnego pomieszczenia w domu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook