NowościTelefony

Telefony Cat S62 Pro są już dostępne w Stanach Zjednoczonych

Cat S62 Pro – a to Cat, podobnie jak Caterpillar, firma budowlana – jest teraz dostępny w Stanach Zjednoczonych. Wytrzymały smartfon to najnowsze urządzenie z logo Cat (z technicznego punktu widzenia jest to produkt licencjobiorcy Bullitt Group) i bazuje na możliwościach zintegrowanej kamery termowizyjnej swoich poprzedników. Został zaprojektowany z myślą o pracownikach budowlanych i przemysłowych, a za 699 USD jest atrakcyjniejszą cenowo kontynuacją modelu S61 z 2018 roku, który zadebiutował w USA za 899 USD.

Wprowadzony zeszłego lata do sprzedaży w Wielkiej Brytanii, S62 Pro ma solidną (jeśli nie super konkurencyjną) specyfikację telefonu, co nie jest gwarantowane w klasie wytrzymałych telefonów. Otrzymasz 5,7-calowy wyświetlacz 1080p, procesor Snapdragon 660 z 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci i baterią o pojemności 4000 mAh. Ale w przeciwieństwie do uruchamianych teraz głównych urządzeń klasy średniej, nie otrzymasz łączności 5G ani preinstalowanego systemu Android 11; jest dostarczany z Androidem 10, a Cat twierdzi, że dostarczy aktualizację do 11. Chociaż S62 Pro jest znacznie tańszy niż jego poprzednik, nie oferuje już czujników jakości powietrza i pomiaru odległości oraz wykorzystuje nieco mniejszą baterię (w porównaniu do 4500 mAh).

Telefony Cat S62 Pro

: Cat Phones

To jest nudna rzecz. Ekscytujące elementy, które S62 Pro ma do zaoferowania, obejmują funkcję markizy: wbudowaną kamerę termowizyjną Flir z czterokrotnie większą liczbą pikseli termicznych niż jego poprzednik. Telefon oferuje nowe tryby, które pozwalają użytkownikom dostosowywać i łączyć nakładane informacje ze standardowego 12-megapikselowego aparatu, zapewniając szerszy kontekst obrazowi termowizyjnemu. Istnieje również opcja ustawienia alarmu, który powiadomi Cię o wykryciu określonego poziomu temperatury.

Jeśli chodzi o wytrzymałość, S62 Pro ma stopień ochrony IP68 i IP69: pierwszy wskazuje, że można go bezpiecznie zanurzyć w wodzie o głębokości 1,5 metra na maksymalnie 30 minut, a drugi, że może wytrzymać rozpylanie pod wysokim ciśnieniem. Firma twierdzi, że została przetestowana w jeszcze trudniejszych warunkach niż te, ale jest objęta gwarancją na poziomie tych oficjalnych ocen IP.

Model S62 jest odporny na trudne warunki pracy.
: Cat Phones

Może wytrzymać upadki z wysokości do sześciu stóp na stalową powierzchnię, a ekran Gorilla Glass 6 jest wzmocniony dodatkowym, fabrycznie zamontowanym zabezpieczeniem ekranu. S62 Pro spełnia również wymagania normy wojskowej MIL-STD-810, w tym odporność na wibracje i szok termiczny.

S62 Pro nie jest obecnie dostępny u żadnego z głównych amerykańskich przewoźników, ale jest oferowany odblokowany bezpośrednio z telefonów Cat i stron trzecich, w tym Amazon i Home Depot.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook