Gry

Telefony Samsung Galaxy Note 20 są dziś tańsze nawet o 500 USD w Woot

Woot zdyskontował dziś linię Samsung Galaxy Note 20, oferując do 500 USD oszczędności w zależności od zakupionego telefonu. Możesz kupić Galaxy Note 20, który jest w mistycznej zieleni i ma 8 GB pamięci RAM i 6,7-calowy ekran LCD 1080p za jedyne 600 USD. Alternatywnie możesz dostać Galaxy Note 20 Ultra za 200 USD więcej, który jest w mistycznym brązu i ma 12 GB pamięci RAM i 6,9-calowy ekran OLED 1440p.

Ceny te dotyczą wersji odblokowanych i obie obejmują 128 GB miejsca na dane; jednak tylko Note 20 Ultra ma gniazdo microSD, co pozwala na rozszerzenie pamięci, jeśli zechcesz.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeden z dwóch telefonów z linii Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ma 6,9-calowy ekran OLED 1440p, obsługuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz i zawiera gniazdo microSD do rozszerzenia pamięci.

Best Buy zdyskontował zewnętrzny dysk twardy Western Digital 3.0 o pojemności 14 TB. Możesz go dostać za jedyne 220 $; to 90 dolarów mniej niż zwykła cena 310 dolarów. Chociaż widzieliśmy, że ta konkretna konfiguracja spadła do poniżej 200 USD, nadal jest to dobra okazja, biorąc pod uwagę całą dostępną przestrzeń.

Zewnętrzny stacjonarny dysk twardy Western Digital 14 TB Elements łączy się przez USB, ale nadal wymaga kabla zasilającego (dołączonego do zakupu) i oferuje szybkie przesyłanie pamięci do komputera stacjonarnego z szybkością do 5 GB na sekundę w trybie USB 3.0. Ponadto ten produkt wykorzystuje te same dyski, co Western Digital Red NAS, co oznacza, że ​​można wyjąć wewnętrzny dysk SATA i umieścić go na pulpicie lub w własnej konfiguracji NAS.

Jeśli przegapiłeś to na początku tego tygodnia, Woot stracił 10 USD z kontrolera gier DualSense. Następca DualShock 4 na PS4, DualSense jest dołączony i zaprojektowany dla PS5; zawiera wbudowany mikrofon, wyzwalacze adaptacyjne i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego, których celem jest zapewnienie lepszego sprzężenia zwrotnego w trakcie gry.

Sony DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Jeśli chodzi o przewodowe myszy do gier, uważamy, że G502 Hero firmy Logitech jest obecnie jednym z najlepszych na rynku w grach komputerowych. Przy 50 USD to już dobra okazja, ale w tej chwili ta mysz do gier kosztuje 40 USD u kilku sprzedawców detalicznych, w tym Amazon i Best Buy.

Logitech G502 Hero

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Logitech G502 Hero ma większość tych samych funkcji co nasz najlepszy wybór, G502 Lightspeed – z wyjątkiem tego, że jest przewodowy. Jeśli nie masz nic przeciwko, jest to doskonała mysz, którą zwykle można znaleźć za 50 USD lub mniej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook