Gry

Telewizory 4K firm Toshiba i LG są tańsze nawet o 100 USD w Best Buy

Prime Day miał miejsce w zeszłym tygodniu, ale niektórzy detaliści wciąż przedstawiają oferty, które dają imprezie Amazon szansę na zdobycie pieniędzy – członkostwo Prime nie jest wymagane. Best Buy jest jednym z tych sprzedawców, oferującym oferty na domowe systemy bezpieczeństwa Nest i telewizory 4K. Mówiąc o tym, możesz zaoszczędzić 120 USD na 55-calowym modelu Toshiby pokazanym powyżej, który wyróżnia się nad innymi modelami Fire TV Edition z obsługą Dolby Vision HDR. Jakość obrazu i wygląd prawdopodobnie Cię nie powalą, ale to bardzo dobra wartość. Ostateczna cena to 330 USD.

: LG

55-calowy telewizor CX OLED firmy LG, który pojawił się na rynku późną wiosną, jest w najniższej cenie w Amazon i Best Buy. Zwykle 2000 $, to 500 $ zniżki przy 1500 $. To dość luka cenowa między tym a powyższym produktem, ale to, co powoduje tę różnicę, to ogromny skok jakości obrazu w telewizorze LG CX OLED. Panel OLED pokazuje więcej kolorów i ma możliwość oświetlania scen w dokładny i realistyczny sposób.

Jeśli lubisz gry, ten telewizor jest wyposażony w technologie adaptacyjnej synchronizacji Nvidia G-Sync i AMD FreeSync oraz krótki czas reakcji 1 ms, dzięki czemu unikniesz efektu rozdzierania ekranu i innych artefaktów wizualnych. Dodatkowo, dzięki portom HDMI 2.1, PS5 i Xbox Series X mogą wyświetlać ponad 60 klatek na sekundę.

Halo: The Master Chief Collection na PC kosztuje 12 USD, jeśli kupisz grę w sklepie Microsoft Store. Kolekcja sześciu gier kosztuje obecnie 40 USD na Steamie, ale kosztuje 28 USD, jeśli kupujesz bezpośrednio przez Microsoft. Warto jednak zauważyć, że kolekcja zostanie powiązana z Twoim kontem Microsoft i chociaż możesz dodać ją do swojej biblioteki Steam, nie zdobędziesz osiągnięć Steam.

: Nick Statt / The Verge

Google Nest niedawno wycofał swój system alarmowy Nest Secure, ale w Best Buy kosztuje 250 USD (zwykle 400 USD). Normalnie nie sugerowałbym produktu, który właśnie dostał siekierę na blok do rąbania, ale ta cena jest niższa niż zwykle. Ponadto Google twierdził w oświadczeniu udostępnionym The Verge że „będziemy nadal wspierać naszych użytkowników zabezpieczeń na wszystkie te same sposoby”. Więc jeśli byłeś zainteresowany systemem bezpieczeństwa Nest, może to być dobry moment na zakup.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook