Telefony

Telewizory OLED nowej generacji Vizio i LG są tańsze nawet o 500 USD w Best Buy

Do niedzieli, 1 listopada, Best Buy daje kupującym jeszcze jeden kawałek czasu na zawarcie niektórych ofert przed Czarnym Piątkiem pod koniec miesiąca. Większość z nich to powtórzenia z imprezy inauguracyjnej sprzedawcy w Czarny piątek, która odbyła się przeciwko Prime Day, chociaż kilka z nich to nowicjusze. Będziemy Cię informować o wszystkich najnowszych okazjach z okazji Czarnego Piątku przez cały miesiąc, bez względu na to, skąd pochodzą i kiedy faktycznie wypadną, więc bądź na bieżąco.

Jeśli szukasz telewizora 4K z fantastyczną jakością obrazu i kontrastem, najważniejszą ofertą jest nowy 65-calowy telewizor OLED firmy Vizio. Zwykle kosztuje 2000 USD, ale do zakończenia sprzedaży w niedzielę jest 500 USD zniżki. Ten model powinien znajdować się na Twojej krótkiej liście, jeśli potrzebujesz nowego telewizora z HDMI 2.1, który pomoże Ci w pełni wykorzystać konsole PS5 lub Xbox Series X.

Jest jeszcze jedna dobra oferta na telewizor OLED. 55-calowy telewizor CX OLED firmy LG był pierwotnie notowany za 1800 USD, ale obecnie kosztuje 1400 USD w Best Buy, a także u innych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon.

Masz również kolejną szansę na zdobycie 70-calowego telewizora Samsung 4K HDR Smart TV za jedyne 530 USD, oszczędzając 220 USD w porównaniu z normalnym kosztem 750 USD. Prawdopodobnie nie znajdziesz telewizora tej wielkości za dużo mniej niż to. Znajdziesz je poniżej.

65-calowy telewizor OLED 4K Vizio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

65-calowy telewizor OLED Vizio trafił na półki na początku października, ale w Best Buy kosztuje już 500 USD. Możesz go teraz złapać za 1500 $, co jest bardzo agresywną ceną.

: Amazon

Urządzenie do przesyłania strumieniowego Amazon Fire TV Stick Lite otrzymuje pierwszą dużą zniżkę w Best Buy. Kosztuje 30 USD w Amazon, ale możesz go teraz odebrać za 18 USD. Amazon twierdzi, że ten model ma „największą moc obliczeniową” urządzeń strumieniowych w tym przedziale cenowym.

Amazon Echo Show 5 kosztuje 45 USD w Best Buy, co odpowiada ofercie Prime Day, którą widzieliśmy kilka tygodni temu. Jest podobny pod względem projektu i funkcjonalności do większego Echo Show 8, tylko w mniejszym opakowaniu, które zmieści się na szafce nocnej.

Jeśli chcesz mieć prostszy inteligentny zegar niż bogaty w funkcje inteligentny wyświetlacz, nowy Smart Clock Essential firmy Lenovo kosztuje 25 USD (zwykle 50 USD). Ma tradycyjne segmentowe diody LED zamiast kolorowego ekranu dotykowego i jest wyposażony w Asystenta Google.

Najnowsze flagowe słuchawki bezprzewodowe Sony, WH-1000XM4, wróciły do ​​ceny Prime Day wynoszącej 278 USD. Oznacza to najniższą cenę, jaką widzieliśmy, i to świetna okazja, jeśli chcesz mieć najlepszą w swojej klasie wydajność redukcji szumów, a także doskonałą jakość dźwięku i długą żywotność baterii.

Bose QuietComfort 35

Sprawdzone bezprzewodowe słuchawki Bose QC 35 II z redukcją szumów to doskonały wybór, jeśli słuchawki WH-1000XM4 są nieco zbyt drogie. Ich cena spadła do 200 dolarów, czyli 100 dolarów zniżki od ich zwykłej ceny. To pasuje do Prime Day, który widzieliśmy kilka tygodni temu.

Nie brakuje też innych ofert słuchawek z redukcją szumów. Beats Solo Pro w kolorze ciemnoniebieskim, czerwonym lub jasnoniebieskim kosztuje 170 USD, co oznacza dużą obniżkę ceny o 130 USD, która przebija ofertę Prime Day o 10 USD.

Ta oferta dotyczy szczególnie modeli wiosennych żółtych i lawowych.
Obraz: Beats

Bezprzewodowe słuchawki Beats PowerBeats Pro w kolorze lawowej czerwieni i wiosennej żółci kosztują 160 USD, pokonując transakcję Prime Day, która obniżyła je do 175 USD. Jeśli jesteś oczarowany kolorem, to świetna okazja.

Marshall Emberton

: Cameron Faulkner / The Verge

Niedawno wydany głośnik Marshall Emberton Bluetooth, w Best Buy kosztuje 50 USD. Jest to pierwszy spadek ceny, jaki widzieliśmy, który spadł do 100 USD.

Głośnik Bluetooth Ultimate Ears MegaBoom 3 kosztuje tylko 100 USD w Best Buy. Zwykle kosztuje około 175 USD i będzie oferował większy dźwięk niż model Marshalla powyżej.

Lenovo Chromebook Flex 3 kosztuje 179 USD, co stanowi 100 USD jego zwykłej ceny. Ten model ma 11,6-calowy wyświetlacz, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci, więc nie jest to najbardziej wydajna opcja na rynku – choć jest to niska cena.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook