Różności i nowinki technologia

Ten 98-calowy telewizor Samsunga kosztuje 50 000 dolarów w Czarny piątek i tak, to przecinek, a nie kropka

The Verge by bardzo to doceniam jeśli kupiłeś dzisiaj określony telewizor Samsung. Część naszych pieniędzy zarabiamy na przychodach partnerów, a Czarny piątek pomaga w szczególności opłacić niektóre rachunki! I tylko dzisiaj ten konkretny telewizor jest pięćdziesiąt tysięcy dolarów zniżki. To powinno ci ułatwić, prawda?

Myślisz, że to literówka? Jakiś błąd cenowy, może oszustwo, w którym będziesz winny pełną kwotę, gdy wszystko zostało powiedziane i zrobione? Nie! Tyle, że 98-calowy Q900 normalnie kosztuje 100 000 dolarów, a Samsung czyni to wygraną dla wszystkich (szczególnie dla nas!), Oferując je za pół ceny.

Czekaj, mówisz mi nie masz 50 000 dolarów na nowy telewizor? Jak sobie pozwolić na 98-calowy telewizor 8K z takim sposobem myślenia? Oczywiście nie możesz: za okazyjną cenę 50000 USD Samsung w końcu podciął rywala Sony, 98-calowy telewizor 8K, który kosztuje 60000 USD. Jeśli chcesz pokryć więcej ściany pięknymi pikselami niż sąsiedzi, będziesz musiał przyspieszyć!

OK, OK, rozumiem, chcesz czegoś więcej do swojej szybkości. Nie wszyscy jesteśmy stworzeni z pieniędzy! 88 cali będzie musiało wystarczyć, tak. Otrzymujesz ekran LG OLED o rozdzielczości 8K za jedyne 29 996,99 USD. Czy wspominałem, że możesz przypiąć kupon o wartości 1500 USD i przedstawić go przy kasie? Z naszego doświadczenia wynika, że ​​ludzie kupują telewizory za 30000 USD.

Co za oszczędność!

A teraz z całą powagą: oto najlepsze oferty w Czarny piątek, jakie znaleźliśmy w telewizorach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook