Gry

Ten dysk Western Digital o pojemności 5 TB pomieści wiele gier na PS5 za 100 USD

Sony ogłosiło, że aktualizacja PS5 pozwoli ci przechowywać – ale nie grać – w gry nowej generacji na przenośnym dysku twardym USB. Wcześniej konsola pozwalała na przechowywanie i granie w gry PS4 tylko z pamięci zewnętrznej. Jeśli jesteś kimś, kto nie chce ponownie pobierać dużych gier na PS5 (zwłaszcza jeśli masz limit danych w Internecie), ale zamiast tego wolisz po prostu podłączyć dysk i przenieść je lokalnie, jest kilka dysków twardych oferty, które warto dziś sprawdzić.

W Newegg, czarny dysk twardy Western Digital o pojemności 5 TB kosztuje 100 USD po wprowadzeniu kodu oferty 93XQU39 przy kasie. Zwykle to 150 dolarów. Ten model nie będzie prawie tak szybki w przesyłaniu plików jak dysk SSD, ale jeśli ma ogromną ilość pamięci masowej przewyższa prędkość, powinno to dobrze pasować do PS5, a także do konsol Xbox Series X / S lub do PC.

Dysk twardy WD Black 5 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeśli potrzebujesz ogromnej ilości pamięci, sprawdź ten przenośny dysk twardy o pojemności 5 TB od Western Digital. Zawiera obracający się dysk twardy, więc będzie wolniejszy niż dysk SSD, ale będziesz mógł przechowywać wiele, wiele gier. Wpisz kod 93XQU39 aby zaoszczędzić 25 USD.

Jeśli szukasz czegoś nieco mniejszego, zarówno pod względem rozmiaru fizycznego, jak i pojemności, sprawdź dysk twardy Easystore 2 TB firmy Western Digital. W Best Buy kosztuje 57 USD, czyli prawie o połowę mniej niż pierwotna cena.

WD Easystore (2 TB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeśli chcesz przesłać lub przechowywać ogromną liczbę plików, przenośny dysk twardy WD Easystore z 2 TB pamięci kosztuje 57 USD w Best Buy, czyli 53 USD mniej niż zwykła cena.

Minęło kilka dni, odkąd zacząłem się zastanawiać, jak dobra jest ta zniżka 100 USD na monitor do gier UltraGear QHD firmy LG. Nadal możesz uzyskać ten 27-calowy monitor IPS z kompatybilnością G-Sync, częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms za 297 USD w Amazon i B&H Photo. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś tylko z monitora 1080p, będzie to gratka, niezależnie od tego, czy grasz w wiele gier, czy po prostu chcesz, aby Twoje treści wyglądały ostrzej niż kiedykolwiek.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear QHD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear to fantastyczna wartość. Ten konkretny model jest wyposażony w panel QHD IPS, z HDMI i DisplayPort, aby umożliwić podłączenie komputera i konsoli do gier. Zachwala również częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i zgodność z G-Sync.

Dzień Matki zbliża się 9 maja i jeśli nie kupiłeś niczego dla mamy (a tym bardziej nie myśl o tym, biorąc pod uwagę, jak dziwny był czas podczas pandemii), pomożemy Ci. Przygotowaliśmy ten przewodnik po prezentach na Dzień Matki, który jest pełen sprytnych pomysłów na prezenty, o których być może nie pomyślałeś. Rozważ to sprawdzenie i sprawienie, by mama w swoim życiu stała się czymś wyjątkowym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook