RTV

Ten film Nvidia RTX 4090 wygrywa najlepszy żart primaaprilisowy 2021 roku

Żarty na prima aprilis są zwykle kiepskie i pozbawione prawdziwego wysiłku, ale 20-letni Kasper Andersen stanął na wysokości zadania w 2021 roku, aby dostarczyć Nvidii RTX 4090. Duński entuzjasta sprzętu uwielbia tworzyć domowe repliki kart graficznych w stylu retro, ale jego najnowszy projekt RTX 4090 wyobraża sobie przyszłość, w której karta Nvidii zużywa 1000 watów mocy, ma konstrukcję 12 wentylatorów i zawiera 48 GB pamięci VRAM.

Film jest dziełem sztuki z subtelnymi szczegółami, takimi jak dwa przewody zasilające, oświetlenie RGB lub absurdalne narzędzie do testowania GPU, które rejestruje ponad 23 000 klatek na sekundę. Moim ulubionym jest, gdy cały komputer włącza się, a biurko zaczyna się chwiać, Pepsi Max może się przewrócić, a następnie platforma testowa obraca się sama i wpada na monitor. To czysty pocałunek szefa kuchni.

Żart Andersena GPU Intel Xe.
: Captain’s Workspace

Jeśli to nie wystarczy, poczekaj, aż Andersen zaprezentuje flagowy model RTX 4090 Ti z ośmioma procesorami graficznymi w trybie SLI, który „zajmuje tylko cztery gniazda PCIe”. Andersen stworzył również podobny film dla gamingowego procesora graficznego Intel Xe. Zawiera przełącznik GPU-CPU na górze, „co pozwala na użycie karty jako płyty głównej”. W witrynie Andersena Captain’s Workspace jest dużo więcej zabawnych filmów i projektów.

Shenanigans Andersena nie sprawi, że RTX 4090 będzie bardziej realny niż RTX 3080, którego ciągle brak na stanie. Ale jeśli nadal próbujesz zdobyć nowy GPU, miejmy nadzieję, że ten film wywoła uśmiech na twojej twarzy, gdy walczysz ze skalperami, powiadomienia giełdowe i ceny GPU, które są całkowicie poza kontrolą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook