Gry

Ten przydatny statyw GorillaPod kosztuje 30 USD taniej

Najlepsze oferty w tym tygodniu są wszędzie, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Powyżej pokazano zawsze poręczny statyw GorillaPod, a także świetne oferty na słuchawki Sony z redukcją szumów i wersję PC Resident Evil Village. Możesz również znaleźć inne oferty, które prawdopodobnie wciąż są do zgarnięcia, w tym pierwszą znaczącą zniżkę na Apple AirPods Max, a także ogromne obniżki cen na monitorze fitness Fitbit Charge 4 i nasadce Sony Back Button na PS4.

Jeśli przeglądałeś internet w poszukiwaniu pomysłów na prezenty na Dzień Ojca, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po prezentach, który jest pełen zabawnych — ale przemyślanych — sugestii. Zbliża się również Prime Day 2021. Amazon niedawno potwierdził, że odbędzie się to w ciągu dwóch dni, od poniedziałku 21 czerwca do wtorku 22 czerwca. W miarę zbliżania się do wydarzenia będziemy mieć obszerniejszą relację z Prime Day, ale na razie przedstawiamy oferty, na które warto zwrócić uwagę w ten weekend.


Statyw GorillaPod firmy Joby przydaje się, gdy trzeba go mieć w szponach. W porównaniu z tradycyjnymi modelami statywów, ten może owijać nogi wokół wielu różnych rzeczy, czy to gałęzi drzewa, ramienia do monitora czy krzesła. Ten konkretny model działa z dowolnym urządzeniem, które łączy się ze standardowym uchwytem do statywu i zawiera mocowanie do smartfona. Zwykle 80 USD, teraz jest to 50 USD w Best Buy.

Statyw Joby GorillaPod

Ceny brane w momencie publikacji.

Ten statyw GorillaPod współpracuje z aparatami i dowolnymi innymi urządzeniami, które obsługują mocowanie aparatu. Jest również dostarczany w zestawie z przystawką do telefonu.


Prawdopodobnie słyszeliście, jak mówiliśmy wcześniej o Sony WH-1000XM4. Są fantastyczne, jeśli zależy Ci na doskonałej jakości dźwięku, skutecznej redukcji szumów, komforcie i nie tylko. WH-1000XM4 to świetna wartość warta ich oryginalnej ceny 349 USD. Jednak teraz nie musisz płacić tak dużo, jeśli nie masz nic przeciwko odnowionej parze od dobrze ocenianego sprzedawcy w serwisie eBay. Teraz kosztują tylko 200 dolarów.

Sony WH-1000XM4

Ceny brane w momencie publikacji.

Słuchawki Sony 1000XM4 ulepszają swoich popularnych poprzedników dzięki nowym funkcjom, takim jak parowanie wielopunktowe i automatyczne wykrywanie mowy. Zachowują ten sam doskonały komfort i najwyższą jakość dźwięku.


Najnowsza gra grozy firmy Capcom, Resident Evil Village, jest mocno przeceniony na PC (Steam) w cyfrowym sklepie Eneba. Zwykle 60 USD, przy użyciu kodu oferty to około 40 USD Mieszkańcy wsi w kasie. To najnowsza odsłona Resident Evil franczyza i bezpośrednia kontynuacja Resident Evil 7historia.

Resident Evil Village

Ceny brane w momencie publikacji.

Resident Evil Village to najnowsza odsłona serii horrorów. To bezpośrednia kontynuacja RE7, a ty wcielasz się w Ethana Wintersa, faceta, który po prostu nie może zrobić sobie przerwy.

Możesz również otrzymać zniżkę na wersję konsolową, jeśli masz konsolę PlayStation lub Xbox. To 10 USD mniej niż normalna cena w Amazon i Walmart.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook