Różności i nowinki technologia

Tesla musi powiedzieć Elonowi Muskowi, aby usunął tweeta z 2018 r., Zasady rady pracy

Tesla musi powiedzieć dyrektorowi generalnemu Elonowi Muskowi, aby usunął antyzwiązkowy tweet z 2018 roku, zdecydowała w czwartek Krajowa Rada ds. Stosunków Pracy (NLRB). Rozkaz przyszedł w ramach apelacji Tesli od orzeczenia sędziego administracyjnego z 2019 r. W wieloletniej walce prawnej między firmą a związkiem United Auto Workers.

Poniżej znajduje się omawiany tweet Muska, który jest wyświetlany jako ekran zamiast osadzenia na Twitterze w przypadku usunięcia tweeta. To jest bezpośredni link do tweeta, który był odpowiedzią na ten tweet, jeśli chcesz zobaczyć rozmowę w kontekście na Twitterze.

Tesla będzie również musiała opublikować zawiadomienie w swoich fabrykach w całym kraju, w którym będzie mowa o „nielegalnym tweecie”. W rzeczywistości jest to zmiana w stosunku do decyzji z orzeczenia z 2019 r., W której Musk lub ktoś z radą pracy musiałby przeczytać zawiadomienie, że Tesla naruszył prawo.

„W tym przypadku środek zaradczy polegający na przeczytaniu zawiadomienia nie jest ani konieczny, ani odpowiedni, aby zaradzić naruszeniom w tej sprawie, ponieważ tradycyjne środki zaradcze Rady wystarczą, aby złagodzić efekt zniechęcający niezgodnego z prawem postępowania pozwanego” – powiedział NLRB.

W apelacji znalazło się również kilka innych zamówień dla Tesli. W szczególności pracownicy Tesli mogą rozmawiać z mediami chronionymi przez krajową ustawę o stosunkach pracy bez pytania o zgodę. Wcześniej pracownicy mieli w umowie o zachowaniu poufności sformułowanie, w którym nie mogli rozmawiać z mediami bez upoważnienia.

Możesz pobrać pełną decyzję ze strony internetowej NLRB lub przeczytać ją poniżej.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook