Różności i nowinki technologia

Test akcesoriów Moment (M) Force MagSafe

Nie ma nic lepszego niż technologia, która po prostu działa. Satysfakcjonująca radość związana z przesyłaniem plików przez AirDrop, ulga, gdy nowa para bezprzewodowych słuchawek dousznych automatycznie pojawia się na ekranie telefonu i prosi o połączenie bez otwierania ustawień Bluetooth. Te chwile są nadal rzadkie, ale kiedy się zdarzają, mam wrażenie, że naprawdę żyję obiecaną mi przyszłością. Jedno z bezproblemowym połączeniem i nieskończonymi możliwościami.

A MagSafe iPhone’a (nie mylić ze starym MacBookiem MagSafe, RIP), po prostu działa.

Akcesoria Moment MagSafe to dyski ze stali nierdzewnej z matowym wykończeniem.

Soczewki Moment można mocować za pomocą etui Moment.

Nawet z zamocowanym metalowo-szklanym obiektywem Moment mój iPhone pozostał mocno przymocowany do mocowania.

Firma Moment, znana z wysokiej jakości obiektywów i etui do telefonów, zawsze kładła duży nacisk na tworzenie produktów dla twórców zdjęć lub filmów. Nowa linia akcesoriów MagSafe ma coś dla wszystkich poziomów kreatywności. Od uchwytu na odpowietrznik samochodowy po wielowątkowy uchwyt do mocowania innych akcesoriów, istnieje sposób na przymocowanie iPhone’a 12 lub nowszego do prawie wszystkiego. Co ważniejsze, możesz nawet zamontować więcej rzeczy do samego telefonu za pomocą akcesoriów Moment. Zakres zaczyna się od 19,99 USD za podstawowy krążek do montażu na ścianie i dochodzi do 59,99 USD za adapter do montażu na statywie.

Akcesoria Moment MagSafe

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Linia akcesoriów MagSafe firmy Moment umożliwia przymocowanie iPhone’a 12 lub 12 Pro do wielu różnych rzeczy, w tym do statywu lub innego sprzętu do aparatu. Ułatwiają mocowanie i zdejmowanie telefonu dzięki zastosowaniu silnych magnesów.

Portfel MagSafe firmy Apple notorycznie nie zapewniał wystarczającej siły, aby pozostać przymocowanym do tylnej części iPhone’a podczas wyjmowania urządzenia z kieszeni. A jeśli używałeś ładowarki MagSafe, możesz pomyśleć, że te magnesy nie są wystarczająco mocne, aby utrzymać urządzenie na statywie przed tobą. Jednak firma Moment opracowała układ magnesów (M) Force, który twierdzi, że używa „specjalnie dostrojonych magnesów” z „przyczepną podkładką”, która zapewnia dodatkową siłę i zwiększa siłę trzymania podstawowego systemu Apple.

Przechowałem te uchwyty MagSafe z boku metalowej szafki na dokumenty.

Kiedy otrzymałem te uchwyty, przymocowałem je do zewnętrznej strony mojej metalowej szafki na dokumenty w celu przechowywania i byłem mile zaskoczony, jak trudno było je zdjąć z boku szafki, kiedy ich użyłem. Podczas moich testów mój telefon pozostał przyklejony do uchwytów bez względu na to, do czego były przymocowane. Ściągnięcie telefonu z tych uchwytów też było łatwe; z lekkim przekręceniem urządzenie wyłącza się.

Akcesoria Moment MagSafe działają na gołym iPhonie 12 lub nowszym lub w etui kompatybilnym z MagSafe. Udało mi się przetestować cienkie etui Moment na iPhone 12 Pro z MagSafe i okazało się, że jest tak samo wytrzymałe jak sam telefon. Obudowy Moment pozwalają również na dołączenie ich linii obiektywów do szerokich i teleobiektywów aparatu. Moment umieścił również technologię MagSafe w etui do linii Galaxy S21, które można już zamówić w przedsprzedaży za 49,99 USD i powinny one zapewnić podobne wrażenia, jak wbudowane magnesy iPhone’a.

Mocowanie MagSafe na kratkę wentylacyjną Moment kosztuje 39,99 USD.

Nawet na szutrowych drogach mój iPhone 12 Pro był mocno przymocowany do otworu MagSafe firmy Moment.

Firma Moment oferuje obecnie lepki uchwyt ścienny, uchwyt samochodowy, uchwyt na zimną stopkę, zimną stopkę i uchwyt z gwintem ¼ ”zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej, uchwyt z gwintem ¼” i uchwyt wielowątkowy. Same krążki to krążki ze stali nierdzewnej z matowym wykończeniem. Są odpowiednio ciężkie: czują się trwałe i gotowe do użycia, zachowując przy tym niezwykle silne połączenie magnetyczne z iPhone’em 12 Pro, którego używałem.

Najlepszą częścią korzystania z tych uchwytów i MagSafe w ogóle jest łatwość szybkiego zakładania telefonu i ściągania go z różnych akcesoriów. Jestem przyzwyczajony do używania uchwytów, które chwytają boki telefonu. Na przykład mocowanie telefonu do statywu oznaczało konieczność przymocowania go najpierw do uchwytu, co jest procesem dwuetapowym: najpierw telefon trafia do uchwytu, a następnie trzeba zamknąć boki uchwytu, aby utrzymać telefon. Żaden z tych procesów nie wydawał się zbyt dużym problemem, dopóki nie musiałem już tego robić.

Każdy uchwyt ma gumowy, przyczepny tył, który chroni i mocuje telefon.
Becca Farsace / The Verge and Becca Farsace / The Verge

Możliwość bezproblemowego zdjęcia telefonu z dowolnego statywu, nawet z lampą lub mikrofonem podłączonym do zimnej stopki, to oszczędzające czas i bezproblemowe doświadczenie, o którym nie wiedziałem, że potrzebuję. Dosłownie rzucam telefon na krążek i jestem gotowy do pracy. I czuję się naprawdę dobrze, wiedząc, że mogę odbierać telefon w połowie rozmowy bez wkładania całego zestawu do ucha.

Akcesoria Moment MagSafe są już dostępne, chociaż niektóre z linii są obecnie zamówione.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook