Gry

The Humble Heal: COVID-19 Bundle oferuje wiele świetnych gier, w których można zebrać pieniądze na ulgę w COVID-19

Humble Bundle wprowadza nowy pakiet, aby zebrać pieniądze na pomoc w leczeniu COVID-19 w Indiach i Brazylii, które ostatnio odnotowały wzrost liczby przypadków COVID-19. Nowy zestaw Humble Heal: COVID-19 zawiera mnóstwo świetnych gier, w tym kultową grę RPG Undertale, zagadkowa łamigłówka Baba jest tobą, turowe gry strategiczne Into the Breach i Wargroove, a także ebooki i oprogramowanie.

Humble Bundle mówi, że cała zawartość pakietu jest warta więcej niż 640 USD, jeśli wszystko zostało zakupione samodzielnie, ale możesz dostać wszystko za jedyne 20 USD.

Wszystkie dochody z pakietu zostaną przekazane organizacjom charytatywnym, w tym Direct Relief, Doctors Without Borders (MSF), International Medical Corps i GiveIndia, zgodnie z Humble Bundle. Pakiet będzie dostępny od teraz do 19 maja.

Niektóre gry zawarte w pakiecie Humble Heal: COVID-19.
Obraz: Humble Bundle

To nie jest pierwszy pakiet pomocy dla COVID-19 Humble Bundle – w marcu Humble Bundle wypuścił Humble Conquer COVID-19 Bundle i zebrał ponad 6,5 miliona dolarów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook