Nowości

TikTok, aby ukryć graficzne filmy za ekranami ostrzegawczymi

TikTok zaprezentował niedawno zaktualizowany zestaw wytycznych dla społeczności i narzędzi, które obejmują nowe ekrany ostrzegawcze w graficznych filmach, nową funkcję dostępności tekstu na głos oraz zaktualizowane zasoby zdrowotne. Aktualizacja wprowadza nowe informacje o szczepionkach, które zostaną dodane do centrum zasobów koronawirusa TikTok, a także zasoby, które będą wyświetlane, jeśli ludzie wyszukują określone hasła, na przykład te związane z samookaleczeniami.

Według TikTok ekrany ostrzegawcze dotyczące treści graficznych mają zapobiegać przypadkowemu wyświetlaniu treści, które mogą być dla niektórych niepokojące. Na ekranie dostępne są dwie opcje, pozwalając użytkownikom albo wyświetlić klip, albo całkowicie go pominąć. Bardziej ekstremalne treści są całkowicie usuwane z usługi, ale nowe etykiety ostrzegawcze obejmują klipy, które mogą być dozwolone z „powodów dokumentalnych”, scen z horrorów lub brutalnych scen polowań na zwierzęta. Ta treść nie jest już rozpowszechniana za pośrednictwem kanału For You usługi, mówi TikTok.

Wyszukiwanie określonych terminów będzie teraz łączyć użytkowników z pomocnymi zasobami.
: TikTok

Ogłoszono również dzisiaj, że nowa funkcja umożliwiająca zamianę tekstu na głos będzie odczytywać tekst tak, jak pojawia się w filmie. Jego wydanie jest następstwem ostrzeżeń dotyczących epilepsji, które usługa zaczęła ostatnio dodawać do światłoczułych filmów. W międzyczasie użytkownikom wyszukującym hasła takie jak „samookaleczenie” lub „nienawidzę siebie” zostaną wyświetlone zasoby pomocy oraz linki do organizacji, takich jak National Suicide Prevention Lifeline i Crisis Textline.

Informacje o szczepionkach są również dodawane do centrum zasobów koronawirusa TikTok, które jest dostępne na stronie Discover, w wynikach wyszukiwania i na banerach wideo związanych z chorobą lub ogólnie szczepionkami. Centrum zostanie zaktualizowane, aby zawierało często zadawane pytania i odpowiedzi na temat szczepionek COVID-19 od ekspertów ds. Zdrowia publicznego, takich jak Centers for Disease Control. TikTok twierdzi, że centrum zasobów było oglądane ponad 2 miliardy razy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook