Oprogramowanie

TikTok ma teraz oficjalną aplikację Android TV

TikTok pojawił się na platformie Google Android TV, oznaczając najnowsze rozszerzenie krótkiej aplikacji wideo na duże ekrany, zgodnie z 9to5Google. Chociaż aplikacja jest obecnie w sklepie Google Play, wydaje się, że nie działa jeszcze w każdym regionie.

Podejście Android TV do TikTok wygląda niezwykle podobnie do aplikacji TikTok, która pojawiła się na telewizorach Samsung w Wielkiej Brytanii. Filmy są odtwarzane pionowo (tak jak w aplikacji na telefon) w przewijanym głównym kanale, z dostępem do określonych kategorii filmów, a Twój profil jest również dostępny do przeglądania. Nie byłem w stanie pobrać go na mojego Chromecasta z Google TV, aby przetestować, ale wydaje się, że jest to bardziej funkcjonalna opcja niż ta, która TikTok uruchomiła na Amazon’s Fire TV, która ma wyselekcjonowany wybór filmów z TikTok, które nie wymagają konta, aby zobaczyć.

Sekcja Profil w aplikacji Android TV TikTok.
: TikTok

Wielu użytkowników napotykało problem, że aplikacja nie działa w ich regionie, a jednym z głównych wyjątków są osoby pobierające ją w Wielkiej Brytanii, Android Police raporty. Użytkownicy Reddita również napotkali ten problem, nawet gdy próbowali przenieść aplikację na inne urządzenia z Android TV. Aplikacja ładuje się, ale gdy jeden użytkownik próbował się zalogować, powiedziano mu, że aplikacja TikTok nie jest jeszcze dostępna w ich regionie. The Verge skontaktował się z TikTok w celu uzyskania komentarza na temat dostępności aplikacji.

Jeśli chcesz to przetestować, możesz teraz pobrać nową wersję Android TV TikTok ze Sklepu Play.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook