GryNowości

Tinder rozdaje darmowe testy pocztowe na COVID-19

Tinder daje 500 użytkownikom parę bezpłatnych zestawów testowych na COVID-19 do wysłania pocztą – jeden dla nich, a drugi dla meczu Tinder. Firma twierdzi, że jest to sposób, aby pomóc ludziom czuć się bardziej komfortowo podczas spotkań z dopasowaniami na prawdziwych randkach.

Korzysta z testów firmy EverlyWell zajmującej się testami medycznymi. Osoby biorące udział w testach EverlyWell na koronawirusa pobierają wymaz z nosa w domu i wysyłają próbkę do laboratorium. Wyniki są publikowane online w ciągu jednego do dwóch dni.

Podczas pandemii firmy oferujące aplikacje randkowe wprowadziły nowe funkcje, które pomagają ludziom bezpiecznie umawiać się na randki. Główny nacisk położono na sposoby ułatwienia wirtualnych randek, które są w rzeczywistości dobrym sposobem na poznanie ludzi bez ryzyka rozprzestrzeniania się lub zarażenia COVID-19. Bumble niedawno wprowadził Night In, funkcję, która umożliwia użytkownikom wspólne granie w gry podczas rozmowy wideo.

Obraz: krzesiwo

Tinder traktuje swój zestaw testowy jako kolejny sposób na zmniejszenie ryzyka randkowania. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Everlywell, aby ułatwić naszym członkom bezpieczne odwiedzanie swoich meczów” – powiedziała w oświadczeniu Nicole Parlapiano, wiceprezes ds. Marketingu Tindera na Amerykę Północną.

Ale rozdawanie zestawów testowych nie sprawia, że ​​randka osobista jest całkowicie bezpieczna. Wykonanie testu COVID-19 przed spotkaniem z kimś nowym pomaga, ale nie eliminuje całkowicie ryzyka: ktoś może wykonać test, wysłać go, a następnie złapać koronawirusa w oknie, zanim wynik wróci.

Tinder wskazuje na to w interfejsie prezentu, mówiąc, że „negatywny wynik testu nie oznacza, że ​​nie masz lub nie możesz przesłać COVID-19”.

Według Tindera coraz więcej osób w swoich profilach mówi, że chce iść na randkę. Istnieją sposoby, aby uczynić to bezpieczniejszym, na przykład spotkania na zewnątrz, noszenie masek lub unikanie innych ludzi przed i po. Testy mogą odgrywać rolę w tym ogólnym rachunku, ale wynik negatywny nie jest darmowym przejściem.

Użytkownicy Tindera w Stanach Zjednoczonych mogą ubiegać się o kod do testów 20 marca, począwszy od godziny 19:00 czasu wschodniego. Jeśli nie uda Ci się go złapać, bezpłatne testy na COVID-19 są również dostępne w ośrodkach zdrowia i aptekach w całym kraju.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook