Różności i nowinki technologia

Tinder wkrótce pozwoli Ci podarować przejażdżkę Lyft na randkę

Tinder współpracuje z Lyft, aby oferować możliwość prezentowania przejazdów na randki bez konieczności opuszczania aplikacji Tinder. Jest to niewielka wygoda, jeśli masz już pobraną aplikację Lyft, ale podobnie jak dodanie czatu wideo do aplikacji, jest to jeden powód mniej, aby przenieść skupienie z meczu na inną aplikację.

Nie ma żadnej konkretnej daty premiery integracji Lyft, poza tym, że „ma się ona pojawić w najbliższych miesiącach”, a Tinder nie ma jeszcze żadnych wizualizacji do udostępnienia, jak będzie działać w aplikacji. Tinder twierdzi, że zwykłe funkcje bezpieczeństwa Lyft, takie jak udostępnianie lokalizacji rodzinie i znajomym, będą dostępne w aplikacji Lyft dla utalentowanych przejażdżek.

Obraz: krzesiwo

Dodanie przejazdów Lyftem może być wygodne, ale istnieją pewne potencjalne scenariusze, którymi należy się niepokoić. Nie jest jasne, w którym momencie możesz zamówić przejazd ani czy zarówno Ty, jak i osoba, z którą się łączysz, musicie się zgodzić. Byłoby denerwujące (nie wspominając o trochę niepokojącym) zarówno dla osoby, z którą sparowałeś w Tinderze, jak i dla kierowcy Lyft, gdybyś zadzwonił na przejażdżkę, a oni tak naprawdę tego nie chcieli.

Zapytany o te potencjalnie niezręczne scenariusze, Tinder odmówił podania szczegółów i powiedział, że więcej informacji będzie dostępnych w nadchodzących miesiącach. Do tego czasu daty Zoom lub wbudowana funkcja ciekawostek Tindera mogą być drogą do zrobienia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook