Różności i nowinki technologia

To jest dron Sony Airpeak

Sony wkracza na rynek dronów, a firma prezentuje krótkie pierwsze spojrzenie na swojego nowego drona Airpeak na targach CES 2021. Nowy dron jest najmniejszym dronem zdolnym do przenoszenia kamery Alpha i jest przeznaczony do tworzenia treści wideo i profesjonalna fotografia.

W tej chwili jest bardzo niewiele konkretnych szczegółów na temat nowego systemu dronów, chociaż Sony wspomniało, że bada je za pomocą dronów do filmowania krajobrazów i ujęć miejskich. Prezentował Airpeak pracujący jako kamera pościgowa przy nagrywaniu samochodu koncepcyjnego Vision-S z ostatnich targów CES. Model pokazany na targach CES 2021 to quadkopter i ma dwa przedłużenia podwozia, które chowają się do góry podczas lotu (aby nie zepsuć materiału filmowego).

Chociaż Sony nigdy wcześniej nie parało się dronami, jego kamery należą do najlepszych w branży – do tego stopnia, że ​​lider rynku DJI oferuje już mocowania do aparatów Sony Alpha. Z pewnością intrygujący jest pomysł, by Sony wykorzystywało tę wiedzę do tworzenia niestandardowych produktów zorientowanych na drony.

Sony pierwotnie ogłosiło markę Airpeak pod koniec 2020 roku, z planowanym okresem premiery na wiosnę 2021 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook