Różności i nowinki technologia

To może być nasze pierwsze spojrzenie na nowy system operacyjny Android 12 firmy Google

Seria wyciekłych zdjęć może dać pierwsze spojrzenie na aktualizację Google Android 12. XDA-Developers opublikował zrzuty ekranu z tego, co podobno pochodzi z „wczesnej wersji roboczej” dokumentów, które Google rozprowadza wśród partnerów Androida. Zrzuty ekranu, które XDA-Developers mówi, że nie zostało w pełni potwierdzone, uwzględnij coś, co wydaje się być nowymi zmianami w interfejsie użytkownika, wraz z nowym wskaźnikiem prywatności i widżetem rozmowy.

Jeśli są poprawne, zmiany interfejsu użytkownika obejmują nacisk na zaokrąglone rogi i zmniejszenie liczby Szybkich ustawień dostępnych z nierozszerzonego panelu powiadomień. Wygląda na to, że Google używa beżowego schematu kolorów, który może być częścią podobno nowego natywnego systemu motywów dla Androida 12.

Podobno widżet rozmów w Androidzie 12.
: XDA-Developers

Oprócz zmian w interfejsie użytkownika zrzuty ekranu pokazują nowy wskaźnik prywatności, podobny do tego, który można znaleźć w iOS. Działa jako ostrzeżenie na pasku stanu, informujące o dostępie aplikacji do kamery lub mikrofonu. XDA-Developers informuje również o domniemanym przeglądzie ustawień prywatności w systemie Android 12, z możliwością pełnego włączania / wyłączania kamery i mikrofonu.

Inne zrzuty ekranu pokazują, co może być nowym widżetem rozmów dla systemu Android 12. Wygląda na to, że wyświetla ostatnie wiadomości i połączenia oraz XDA-Developers twierdzi, że może to być „obowiązkowa funkcja dla wszystkich urządzeń z Androidem 12”.

Google nie potwierdziło jeszcze oficjalnie żadnych nowych zmian w interfejsie użytkownika ani funkcji w systemie Android 12. Firma zobowiązała się jednak do ułatwienia korzystania z zewnętrznych sklepów z aplikacjami w systemie Android 12. Google zazwyczaj w marcu prezentuje zapowiedź nadchodzącej wersji Androida. W zeszłym roku Google zaskoczyło wszystkich wczesną premierą dla programistów Androida 11 w lutym, więc możemy być już za kilka tygodni, aby zobaczyć, co jest dostępne dla Androida 12.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook