Gry

To może być Twoja ostatnia szansa na zdobycie oferty na Super Mario 3D All-Stars

Zgodnie z obietnicą, Nintendo pociągnie Super Mario 3D All-Stars, kompilacja Switch zawierająca Super Mario 64, Super Mario Sunshine, i Super Mario Galaxy, na koniec dnia z półek – zarówno cyfrowych, jak i fizycznych. Ostatni dzień marca 2021 r. To Twoja ostatnia szansa na uzyskanie gry w wersji cyfrowej na Nintendo Switch i może to być ostatni dzień, w którym będziesz mógł ją znaleźć w postaci kasety (to znaczy bez wydawania więcej niż cena wywoławcza w sprzedaży detalicznej) 60 USD).

Jeśli masz już grę lub nic ci nie jest bez niej, przewiń dalej. Ale jeśli w ogóle rozważałeś wzięcie go do gry w przyszłości, równie dobrze możesz zaryzykować dzisiaj.

Super Mario 3D All-Stars

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja Nintendo Super Mario All-Stars wydaniu na SNES, firma wydała kompilację przełomowych tytułów 3D, w tym Super Mario 64, Super Mario Sunshine, i Super Mario Galaxy.

Istnieją inne pilne oferty, którymi możesz się z tobą podzielić, w tym przenośna konsola Nintendo Game & Watch z oryginałem Super Mario Bros. gra wbudowana. To także nie będzie już produkowane po 31 marca 2021 r., więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś udać się do Best Buy, Target lub Amazon, aby ją zdobyć. To nowoczesne podejście do klasycznej konsoli, z kolorowym ekranem i portem ładowania USB-C – z pewnością nie było ich w oryginalnym wydaniu w latach 80.

Nintendo Game & Watch

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

To nowoczesne odrodzenie handhelda Nintendo, które poprzedza Game Boy, ma kolorowy ekran i ładowanie przez USB-C. Nie będzie już dostępny w sklepach po 31 marca 2021 r.

Half-Life Alyx

Ta oferta jest bardziej niszowa dla osób, które mają (lub wkrótce planują zdobyć) zestaw słuchawkowy VR. Valve’s Okres półtrwania: Alyx Strzelanka VR z perspektywy pierwszej osoby jest tańsza o 40% do godziny 13:00 czasu wschodniego / 10:00 czasu pacyficznego 31 marca. Zwykle 60 USD można dostać za znacznie bardziej rozsądne 36 USD. Gra jest fantastyczną prezentacją tego, co jest w rzeczywistości wirtualnej, więc zdecydowanie sprawdź ją, jeśli chcesz zobaczyć, co dzieje się w wydarzeniach, które prowadzą do początku Half-Life 2.

Okres półtrwania: Alyx

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze od Valve Pół życia wpis dotyczy wyłącznie zestawów słuchawkowych VR, dzięki czemu warto go mieć. Okres półtrwania: Alyx jest prequelem Half-Life 2, obsługując kluczowe postępy fabularne, które każdy fan powinien cieszyć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook