Gry

Tron atakuje Fortnite z cyklami światła i nowymi skórkami

Firma Epic zaprezentowała dziś najnowszy crossover dla swojego hitu battle royale, który przenosi retrofuturystyczny świat tron do gry.

Jest dziesięć różnych tron-motywowane skórki są teraz dostępne w sklepie w grze, a każda z nich ma zdejmowany hełm. Możesz także zdobyć szybowiec Light Cycle i kilof z dyskiem tożsamości. Nie jest jeszcze jasne, czy będziesz w stanie go rzucić.

W tym sezonie Fortnite był szczególnie zajęty, jeśli chodzi o licencjonowane zwrotnice. Sezon zadebiutował dołączeniem The Mandalorian i Baby Yoda, do których dołączyli od tego czasu Kratos, Master Chief, the Predator i GI Joe’s Snake Eyes. Pojawiła się również nowa skórka oparta na hiszpańskim streamerze TheGrefg oraz linia skórek piłkarskich opartych na prawdziwych drużynach. Nastąpiło to po sezonie całkowicie opartym na Marvelu.

Doprawdy, żadna marka nie jest bezpieczna.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook