Gry

Trzydniowa wyprzedaż Best Buy telewizorów OLED, słuchawek i nie tylko kończy się w sobotę

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Sobota to Twoja ostatnia szansa, aby wziąć udział w wielodniowej wyprzedaży Best Buy, ale nie martw się, jeśli ją przegapisz. Czarny piątek już za kilka tygodni, aw tym roku sprzedawcy detaliczni prawie codziennie oferują bardzo dobre ceny sprzedaży. Niezależnie od tego, skąd pochodzą te oferty, umieścimy je w postach, abyś mógł je sprawdzić. Poniżej znajdują się najlepsze oferty, które przeszły rundy The Verge na początku tego tygodnia, a także kilka nowych inkluzji, które naszym zdaniem będą się spodobać.

Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów są zalecane, jeśli chcesz mieć wygodny model nauszny z doskonałą jakością dźwięku i długotrwałą żywotnością baterii. Zwykle 350 USD spadło do 278 USD. To odpowiada najniższej dotychczas cenie.

W Best Buy obowiązują duże rabaty na telewizory LG i Vizio OLED. Ich konstrukcja i zestaw funkcji różnią się nieznacznie, ale w obu przypadkach uzyskasz doskonałą jakość obrazu i bogaty kontrast. Nadal są bardzo drogie w porównaniu z telewizorami LED, ale to dobra inwestycja, jeśli oglądasz dużo filmów i grasz w gry. Oba telewizory mają HDMI 2.1, więc mogą wyświetlać zgodne gry PS5 i Xbox Series X w rozdzielczości 4K i częstotliwości odświeżania do 120 Hz.

65-calowy telewizor OLED 4K Vizio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

65-calowy telewizor OLED Vizio trafił na półki na początku października, ale w Best Buy kosztuje już 500 USD. Możesz go teraz złapać za 1500 $, co jest bardzo agresywną ceną.

70-calowy telewizor Samsung 4K

Samsung

Jeśli posiadanie większego telewizora jest ważniejsze niż rodzaje jego funkcji, 70-calowy telewizor 4K Samsunga kosztuje tylko 530 USD w Best Buy do soboty.

: Chris Welch / The Verge

Echo Show 8 ma ośmiocalowy wyświetlacz i kamerę do rozmów wideo.
: Dan Seifert / The Verge

Amazon zdyskontował większość swoich urządzeń Echo i Fire TV na początku tego tygodnia, a te oferty nadal są mocne. Zdecydowanie powinieneś spodziewać się, że większość z nich pozostanie na stałym poziomie przez cały okres świątecznych zakupów. Ale jeśli chcesz zrobić zakupy wcześniej, oto wyjątkowe oferty z jego wyprzedaży.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook