Nowości

Twitter dodaje pudełko z faktami dotyczącymi szczepionki COVID-19 do osi czasu użytkowników

Twitter dodaje nowy monit do harmonogramów użytkowników, aby pomóc promować trwające obecnie wysiłki w zakresie szczepień przeciwko COVID-19, zapewniając użytkownikom na całym świecie „najnowsze informacje o szczepionkach” w ich kraju.

Nowe powiadomienie pojawia się jako ogromne pole, którego nie można przegapić u góry kanałów użytkowników na Twitterze w aplikacjach na iOS i Androida, zachęcając użytkowników do „upewnienia się, że masz najbardziej aktualne informacje na temat szczepień przeciwko koronawirusowi (COVID-19). ” (Komunikat jest tak duży, że na moim iPhonie 12 Pro zasłaniał wszystko oprócz jednego tweeta po otwarciu aplikacji).

Stuknięcie tego łącza przenosi do nowa strona wydarzenia na Twitterze z informacjami o szczepionkach, przedstawionymi jako seria zebranych tweetów od organizacji takich jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), przynajmniej w USA. Przewodnik jest podzielony na kilka sekcji, w których szczegółowo omówiono skuteczność szczepionek, potencjalne skutki uboczne, porady dla kobiet w ciąży i nie tylko.

To ostatnie przedsięwzięcie dużej firmy technologicznej, mające na celu promocję szczepionek COVID-19 i dostarczanie użytkownikom użytecznych i dokładnych informacji. Facebook dodał niedawno informacje o szczepieniach według stanów do swojego kanału informacyjnego dla użytkowników z USA, na przykład, podczas gdy YouTube prowadzi kampanię reklamową PSA, aby zachęcić ludzi do robienia sobie zastrzyków.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook