Różności i nowinki technologia

Twitter publicznie ogłasza Joe Bidena zwycięzcą wyborów w USA – na tweetach Trumpa

Jeśli przeczytałeś mój poprzedni post, być może zauważyłeś zupełnie nową etykietę na Twitterze w najnowszym, szalenie wprowadzającym w błąd tweecie Trumpa: „Urzędnicy wyborczy uznali Joe Bidena za zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA”. Tak, Twitter ogłasza teraz wybory Joe Bidena na własnych tweetach Trumpa.

Twitter informuje nas, że jest to po prostu aktualizacja istniejącej etykiety, mająca „odzwierciedlać najnowsze informacje”.

Ale jest oszałamiająca różnica między tą wytwórnią a poprzednią na Twitterze, która po prostu powiedziała: „Wiele źródeł nazywało te wybory inaczej”. To pozostawiało miejsce na wątpliwości. Teraz, kiedy Kolegium Elektorów głosowało, Twitter nie tylko akceptuje wynik, ale wykorzystuje go do widocznego kwestionowania trwającego kłamstwa prezydenta, że ​​wygrał wybory.

Możesz zobaczyć pierwszy nowy przykład poniżej.

Czy to powstrzyma Trumpa przed wielokrotnym tweetowaniem „Wygrałem”? Wątpliwe, ale nie zdziwiłbym się, gdyby jego tweety stały się trochę bardziej kreatywne, gdyby wyładował więcej złości na Twitterze, albo jedno i drugie.

Oto, jak te same mylące wypowiedzi Trumpa wyglądają dziś na Facebooku dla porównania.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook