Różności i nowinki technologia

Twitter rujnuje otwartość na memy-niespodzianki dzięki lepszym uprawom obrazów

Twitter w końcu wprowadza długo oczekiwaną funkcję: większe obrazy, które nie przycinają się tak bardzo. Teraz podglądy obrazów powinny pokazywać znacznie więcej obrazu, dając lepsze wyobrażenie o tym, na co naprawdę patrzysz, i unikając kłopotliwych sytuacji, w których algorytm przycinania Twittera wybiera absolutnie niewłaściwą rzecz, na której należy się skupić (czasami z widocznymi uprzedzeniami rasowymi).

Twitter ogłosił, że w marcu przetestuje ulepszenie na iOS i Androidzie, a teraz powinien trafić do wszystkich.

Te zdjęcia powinny być również wyraźniejsze, biorąc pod uwagę ostatnią aktualizację Twittera do obrazów 4K – ponieważ niektóre grafiki muszą być postrzegane tak wyraźnie, jak to tylko możliwe.

Oczywiście, Twitter daje, a Twitter odbiera – zmiana w większości sprawi, że tweety „otwarte na niespodziankę” nie będą tak zaskakujące. Przypuszczam, że uniknięcie czasami szalenie zawstydzających upraw, które kiedyś nękały platformę, jest uczciwym kompromisem. (A przynajmniej dla mnie, kogoś, kto śledzi mnóstwo artystów i jest zmęczony przewijaniem obok źle wykadrowanych rysunków, które w rzeczywistości kończą się naprawdę dobrymi wynikami).

I hej, jeśli chcesz zobaczyć te memy, wygląda na to, że internetowa wersja Twittera na komputerach stacjonarnych jest nadal podatna. Ukryj się, mały kotku.

Rozmawiam przez telefon, nie możesz mnie oszukać.
Ćwierkać: @ademYz_Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook