Różności i nowinki technologia

Tylko jedna osoba pojawiła się na proteście przeciwko Trumpowi przed siedzibą Twittera w San Francisco

Jest drugi tydzień 2021 roku. Ostatni tydzień rozpoczął się od powstania, oblężenia budynku Kapitolu Stanów Zjednoczonych i odrzucenia demokracji, a zakończył się tym, że wszystkie główne firmy mediów społecznościowych wydały zakaz dla jednorazowo odwołanego 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda J. . Atut.

Jedną z takich firm był Twitter. Na forum Donald.win zwolennicy Trumpa ogłosili plan wyrażenia niezadowolenia, protestując dziś przed siedzibą w San Francisco. Budynek był pusty, a pracownicy Twittera pracowali z domu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, ale nadal była obecna silna policja, która chroniła przed przemocą ze strony tłumu. Zamiast tego wydarzyło się dość ciche wydarzenie, z jednym tylko protestującym zwolennikiem Trumpa – i dwoma kontr-protestującymi, którzy pochwalili decyzję Twittera o potępieniu ustępującego prezydenta.

Siedziba Twittera przy Market St. w San Francisco została zabarykadowana płotami.

Katherine King jest zadowolona z działań podjętych przez Twittera, ale żałuje, że nie pojawiły się wcześniej.

W zaułku za siedzibą Twittera zaparkowały policyjne furgonetki.

Sprzęt do zamieszek nie był używany podczas protestu pro-Trumpa w pobliżu siedziby Twittera.

Graffiti na ścianie nie było związane z protestem, ale zostało spryskane poprzedniego wieczoru.

Fotografia: Vjeran Pavic / The Verge

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook