Gry

U niektórych sprzedawców szybkie dyski SSD T7 firmy Samsung są tańsze niż kiedykolwiek

Kieszonkowy dysk SSD T7 USB-C firmy Samsung jest mocno przeceniony w kilku sklepach. Obniżka ceny dotyczy modeli 1TB i 2TB, z których oba mogą stanowić szybkie dodatki zewnętrzne do konsol PS5 lub Xbox Series X / S, oprócz bardziej oczywistego przypadku podłączenia do komputera. Dysk SSD o pojemności 1 TB został obniżony do 160 USD (zwykle 200 USD). Jeśli chodzi o opcje kolorów T7, Amazon, Best Buy i B&H Photo mają je w kolorze czerwonym, niebieskim lub czarnym. Jeśli chcesz podwoić pojemność do 2 TB, ta wersja T7 kosztuje 250 USD (zwykle 370 USD) w Amazon. To szczególnie dobra wartość.

Sprawdziłem Samsung T7 Touch, wariant, który zawiera czujnik odcisków palców dla dodatkowego bezpieczeństwa. Niektóre zadania związane z testami porównawczymi w świecie rzeczywistym dowiodły, że przesyłanie danych jest znacznie szybsze niż jego poprzednik, T5. W moich testach standardowego T7 wydaje się być równie szybki.

Karta microSD o pojemności 400 GB firmy SanDisk jest blisko najniższej ceny w Amazon i B&H Photo, dzięki czemu jest to dobry moment na zakup tego niezbędnego akcesorium Nintendo Switch. Zwykle około 60 dolarów, to 50 dolarów w każdym sklepie. Ta karta w przenośni opłaca się, jeśli chcesz mieć miejsce na pobranie wielu gier, ponieważ gry Switch rzadko mają więcej niż 15 GB lub więcej.

Jeśli szukasz oferty na AirPods Pro firmy Apple, znowu jest w Woot. Ich cena spadła do 195 USD (zwykle 250 USD), co odpowiada umowie sprzedawcy z zeszłego tygodnia. Dla tych, którzy trzymają zakładki, nie oznacza to najniższej ceny o 5 USD. Ale to nadal świetna okazja, jeśli chcesz teraz kupić zestaw dla siebie lub jako prezent, ponieważ u innych sprzedawców kosztują one 25 USD więcej.

Bose QuietComfort 35

Bezprzewodowe słuchawki Bose QC 35 II z redukcją szumów kosztują 200 USD w Amazon, co stanowi najlepszą ofertę, jaką widzieliśmy dla tego modelu. Amazon niedawno zorganizował tę ofertę podczas Prime Day, ale powraca na dziś. QC 35 II nie są najnowszym modelem Bose, ale jak na tę cenę, to świetna wartość, jeśli chcesz odizolować się od dźwięków z zewnątrz.

: Dan Seifert / The Verge

Możesz otrzymać 20 USD zniżki na Apple Watch SE w Amazon, przy czym model 40 mm kosztuje 259 USD zamiast 279 USD. Ta obniżka ceny dotyczy każdego modelu oprócz aluminiowego zegarka Apple Watch SE w kolorze gwiezdnej szarości, który zawiera czarny sportowy pasek. Jeśli chcesz wersję 44 mm, każda opcja kolorystyczna z wyjątkiem różowo-złotej aluminiowej obudowy z różowym paskiem sportowym kosztuje 20 USD od zwykłej ceny 289 USD (zwykle 309 USD).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook