Nowości

Ulepszone tapety WhatsApp można przypisać do czatu z niestandardowymi ustawieniami trybu ciemnego

Ta najnowsza aktualizacja WhatsApp wprowadza ulepszone tapety i wyszukiwanie naklejek do należącej do Facebooka aplikacji, z której korzysta ponad 2 miliardy ludzi.

Najbardziej zauważalną zmianą są niestandardowe tapety czatu. „Spraw, aby Twoje rozmowy były osobiste i rozpoznawalne, używając niestandardowej tapety dla najważniejszych rozmów i ulubionych osób. Nigdy więcej nie musisz martwić się, że wyślesz niewłaściwą wiadomość na niewłaściwym czacie” – powiedział Facebook w e-mailu wysłanym do The Verge.

Nowe tapety z obsługą trybu ciemnego.
: Facebook

Dla ustawień trybu jasnego i ciemnego można również wybrać oddzielne tapety. „Obserwuj, jak tapeta czatu automatycznie się zmienia, gdy ustawienie telefonu zmienia się z trybu jasnego na ciemny” – mówi Facebook.

WhatsApp udostępnia również domyślną tapetę doodle w większej liczbie kolorów. Wszystkie tapety można przyciemnić lub rozjaśnić według własnego uznania.

Facebook ulepsza również wyszukiwanie naklejek, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie i znajdowanie naklejek zawierających tekst lub emotikony, a także przeglądanie popularnych kategorii naklejek. Jednak ulepszenia nie będą działać bez pewnych poprawek wprowadzonych przez twórców naklejek. „Gdy zaczynamy to wdrażać, zachęcamy twórców aplikacji z naklejkami do oznaczania swoich naklejek emoji i tekstem”, mówi Facebook, „aby ich naklejki były dostępne dla użytkowników WhatsApp”.

Wreszcie, pakiet naklejek „Razem w domu” Światowej Organizacji Zdrowia jest teraz dostępny jako animowane naklejki. „Razem w domu to jeden z najpopularniejszych pakietów naklejek w WhatsApp”, mówi Facebook, „a teraz będzie jeszcze bardziej wyrazisty i przydatny w swojej animowanej formie”.

Facebook twierdzi, że aktualizacje są wprowadzane w tym tygodniu, chociaż niektórzy użytkownicy iOS WhatsApp widzieli je już w aplikacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook