Różności i nowinki technologia

Umowa Prime Day 2020 Lightning: 65-calowy telewizor Sony A8G OLED za 1500 USD

Zbliżamy się do ostatniego dnia Prime Day 2020 i ma miejsce kilka wspaniałych ofert z błyskawicami. To, co dzieje się teraz, jest na 65-calowym telewizorze Sony A8G OLED 4K. Zwykle 1,998 USD, ale przez ograniczony czas do 1500 USD. Ta umowa ma obowiązywać dzisiaj do 17:00 czasu wschodniego, ale mam wątpliwości, że pozostanie w magazynie przez tak długi czas.

1500 USD to dobra cena za 55-calowy telewizor OLED, więc uzyskanie większego rozmiaru za tę kwotę to kradzież. A pod względem specyfikacji A8G jest solidny. Można go zamontować na ścianie i ma Android TV z wbudowanym Cast. Jeśli chodzi o porty, ma cztery porty HDMI z obsługą ARC i CEC, dzięki czemu telewizor lepiej współpracuje z innymi urządzeniami rozrywkowymi. Dwa z tych portów obsługują HDMI 2.0.

65-calowy telewizor Sony A8G OLED 4K

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten 65-calowy telewizor OLED kosztuje 1500 USD (zwykle 1998 USD) w Amazon podczas Lightning Deal. Ma potrwać do 17:05 ET dzisiaj, ale spodziewam się, że wyprzeda się wcześniej.

Ogólnie rzecz biorąc, telewizor OLED zapewni znacznie lepszą jakość obrazu niż LCD lub tradycyjne panele LED. Kolory będą bardziej realistyczne, a czerń tak ciemna, jak to tylko możliwe, dla doskonałego kontrastu. A8G ma szeroką obsługę HDR, z HDR10, Dolby Vision i HLG. Rtings.com, w szczegółowej publikacji przeglądowej, mówi, że ten telewizor ma natywną częstotliwość odświeżania 120 Hz przy rozdzielczości 4K i niższej.

Oczywiście, jeśli chcesz mieć większy telewizor niż 65-calowy telewizor, jednocześnie oszczędzając przy tym trochę pieniędzy, możesz to zrobić dzięki wczesnym ofertom Best Buy na Czarny piątek na telewizory, które kończą się dziś wieczorem. Duży 70-calowy telewizor 4K firmy Samsung kosztuje zaledwie 530 USD (zwykle 750 USD). Jeśli chcesz telewizor Sony OLED, ale 1500 USD nie mieści się w Twoim budżecie, 55-calowy A8H kosztuje 1300 USD w Best Buy. 65-calowy telewizor LG GX OLED 4K z wyższej półki kosztuje 2600 USD w Best Buy, o 200 USD mniej niż zwykle.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook