Gry

„Unboxing” Travisa Scotta na PS5 to dziwnie fajny film krótkometrażowy

PlayStation 5 w końcu wystartowało wczoraj i aby towarzyszyć wydaniu, raper Travis Scott nakręcił epicki, 10-minutowy film na cześć nowej konsoli. Teledysk „A Travis Scott + Cactus Jack Experience – PS5: Unboxing Reimagined” w rzeczywistości nie zawiera rozpakowywania – jest to coś bardziej jak film krótkometrażowy.

Nic dziwnego, że jest przyzwoita ilość materiału z rozgrywki, który się popisuje Spider-Man: Miles Morales, Ratchet & Clank: Rift Apart, Pokój zabaw Astro, Horyzont Zakazany Zachód, i więcej. Ale wszystko to dzieje się w ciągu pierwszych kilku minut, po których wideo wykracza poza zwykłe skakanie z gier.

Scott z jakiegoś powodu gra PS5 na ogromnym telewizorze na środku pustyni. Później osobiście podarował PS5 dwóm szczęśliwym dzieciom z furgonetki z motywem PS5 na parkingu. Następnie wideo przechodzi do muzycznego występu Jamesa Blake’a. Potem jest hołd dla Pop Smoke, rapera, który zmarł w lutym. Cały film nie przypomina żadnego marketingu konsoli, jaki kiedykolwiek widziałem.

Oprócz filmu Scott wydał całą linię gadżetów o tematyce PlayStation. Możesz też wziąć udział w konkursie, aby wygrać ładne modele Nike, które mają nawet logo tekstowe PlayStation wydrukowane na jednej z podeszew. Ale zgłoszenia do tego konkursu zamykają się dzisiaj, więc będziesz chciał wziąć udział wkrótce, jeśli chcesz mieć szansę na zdobycie punktów.

Buty Nike Travisa Scotta z motywem PlayStation.
: shop.travisscott.com

Logo PlayStation na jednej podeszwie butów.
: shop.travisscott.com

Firma Sony ogłosiła, że ​​Scott „dołączył do rodziny PlayStation jako strategiczny partner kreatywny” w październiku, czemu towarzyszył własny krótki, artystyczny film. Myślę, że zarówno dzisiejszy film, jak i jego pierwszy na PlayStation były świetne i mam nadzieję, że zrobi ich więcej.

Praca Scotta z Sony nie jest jego pierwszą z grami wideo – miał w niej surrealistyczny i spektakularny koncert Fortnite wcześniej w tym roku. To był ogromny hit, ponad 12 milionów ludzi wzięło udział w pierwszym przedstawieniu, które się zepsuło Fortnite’s poprzedni rekord frekwencji na żywo podczas koncertu Marshmello w 2019 roku.

Filmy Scotta na PlayStation nie są jedynymi dziwnymi zwrotami akcji w firmowych promocjach. Chciałbym również przypomnieć, że stworzył reklamę McDonald’s, w której jego figurka opowiada o swoim zamówieniu McDonald’s. Widziałem tę reklamę dziesiątki razy i nadal uważam ją za całkiem czarującą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook