Gry

Uspokój się przed wyborami, rozwiązując wspólnie krzyżówki na Twitchu

Dziś jest dzień wyborów i zdecydowanie się niepokoję. Ale czułem fizyczne poczucie relaksu, oglądając ten strumień Twitch ludzi na czacie New York Times krzyżówki razem.

Gra jest bardzo sprytnie wykonana. Strumień pokazuje krzyżówkę i wskazówki. Użytkownicy wpisują odpowiedzi na wskazówki na czacie, a następnie układanka wybierze tę wskazówkę i wypełni odpowiedź. Na przykład, ktoś wpisujący „29d ark” w zasadzie oznacza „odpowiedzią na 29 w dół jest„ ark ”, a gra może wybrać tę wskazówkę i wpisać odpowiedź w samej krzyżówce. A całość poparta jest niezwykle chłodną, ​​instrumentalną ścieżką dźwiękową.

Wspólny strumień rozwiązywania krzyżówek Sama Von Ehrena na Twitchu.
: Twitch

Gra nie jest wolna od błędów – kilka razy uległa awarii podczas pisania tego artykułu. Ale osoba prowadząca transmisję New York Times projektant gier Sam Von Ehren, aktywnie pracuje nad utrzymaniem gry, gdy coś pójdzie nie tak. (Kilka razy uzupełnił kilka ostatnich odpowiedzi ręcznie, aby można było zaliczyć łamigłówkę jako rozwiązaną. Co za dobry facet!)

Osobiście nie potrafię rozwiązywać krzyżówek, więc sam nie włożyłem nic do tych wspólnych łamigłówek. Ale uwielbiam patrzeć, jak ludzie rozwiązują krzyżówki, a uspokajająca ścieżka dźwiękowa i pozytywna atmosfera na czacie sprawiły, że oglądanie tego strumienia jest najbardziej relaksującą częścią mojego dnia. Gorąco polecam spędzenie kilku minut ze strumieniem.

A jeśli potrzebujesz innych pomysłów, jak radzić sobie z lękiem przed wyborami, mój Skraj koledzy i ja pisaliśmy o tym, co robimy, aby sobie z tym wszystkim poradzić.



Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook