Gry

Uzupełnienie Sony PlayStation 5: dostępne teraz w Target

Po niespełna roku na rynku najnowsza konsola do gier Sony, PlayStation 5, stała się jednym z najbardziej poszukiwanych urządzeń. Przy ograniczonych dostawach i wysokim popycie trudno było spróbować zabezpieczyć jednostkę. Jeśli nadal chcesz kupić PS5 dla siebie lub ukochanej osoby, Target ma konsolę na stanie w tej chwili zarówno w wersji cyfrowej, jak i wersji z napędem dyskowym.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Jeśli masz szczęście kupić nową konsolę do gier Sony, mam kilka sugestii dotyczących dodatkowych elementów, które możesz chcieć kupić. Oczywiście prawdopodobnie będziesz chciał kupić kilka gier na nową konsolę. PS5 jest obecnie domem dla niektórych z najpopularniejszych tytułów, takich jak Assassin’s Creed Valhalla i remake na 2020 rok Dusze Demona, a także inne fajne gry, takie jak Spider-Man: Miles Morales, Bugsnax, i Sackboy: Wielka przygoda.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Assassin’s Creed Valhalla

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Assassin’s Creed czy odkrywasz otwarte środowisko, które jest pełne Wikingów, mitologii nordyckiej i pięknych widoków.

Jeśli planujesz udostępnić tę konsolę rodzinie i chcesz grać w lokalne gry w trybie współpracy, dodatkowy kontroler jest koniecznością.

Niektóre gry wymagają do grania subskrypcji online, więc subskrypcja PlayStation Plus to dobry zakup. Ale nie płacisz tylko za granie w większość gier (z wyjątkiem tytułów free-to-play) online, ponieważ użytkownicy PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus mają również dostęp do cyfrowej biblioteki klasyków PS4 dzięki kolekcji PlayStation Plus.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz ze zniżkami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook