Gry

Uzupełnienie Sony PlayStation 5: dostępne w tktk

Jeśli w tym tygodniu czekałeś na kolejną szansę na zakup PlayStation 5, nadeszła kolejna okazja. Target uzupełnił PS5, a napęd dysków jest dostępny do ponownego zakupu do wyczerpania zapasów.

Patrząc na listę produktów, wydaje się, że Target nie wysyła przedmiotu na Twój adres domowy, ale raczej musisz wybrać opcję odbioru w sklepie. Gdy w sklepie zabraknie zapasów, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać do następnego spadku zapasów, aby złożyć zamówienie.

Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Och, w moim lokalnym Target są dostępne co najmniej trzy PS5.

Gdy już masz PS5, możesz rozważyć zakup dodatkowych akcesoriów, które nie są dołączone do konsoli, aby w pełni wykorzystać możliwości nowego gadżetu; obejmuje to dodatkowy kontroler DualSense.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

W tej chwili jest też mnóstwo gier na PS5, w tym Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games lub tytuły przebojów stron trzecich, takie jak Yakuza: Like a Dragon, Assassin’s Creed Valhalla, i Watch Dogs: Legion.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona autorstwa FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Polecam również wykupienie rocznego członkostwa w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do kolekcji PlayStation Plus, ekskluzywnego atutu dla właścicieli PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, w tym Bloodborne, Persona 5, i Uncharted IV: Kres Złodzieja.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook