Gry

Uzupełnienie zapasów PS5: PlayStation 5 będzie dostępne w Sony jeszcze dzisiaj

Ponad sześć miesięcy po swoim pierwszym debiucie PlayStation 5 pozostaje tak nieuchwytny jak zawsze. Sony spodziewa się również, że niedobory konsol rozciągną się do 2022 roku, jednak od godziny 17:15 czasu wschodniego / 14:15 czasu PT zarówno PS5, jak i PS5 Digital Edition będą dostępne w sklepie Sony. Możesz udać się na tę stronę już teraz, a strona automatycznie wrzuci Cię do kolejki, aby (miejmy nadzieję) zabezpieczyć PS5 przed partią wypuszczoną dzisiaj na wolność.

Sony mówi, że nie musisz odświeżać strony, ale upewnij się, że pozostaniesz w pobliżu, gdy rozpocznie się kolejka, ponieważ prawdopodobnie w pewnym momencie poprosi Cię o sprawdzenie, czy nadal jesteś obecny, w przeciwnym razie możesz zostać uruchomiony z kolejka. Jeśli to twój pierwszy raz, witaj w niepotrzebnym dramacie związanym z kupowaniem PS5.

Jaka jest więc różnica między tymi dwoma modelami?

Standardowy PS5 (499,99 USD) i edycja cyfrowa (399,99 USD) są prawie identyczne, poza oczywistymi. Standardowa konsola jest wyposażona w napęd Blu-ray UHD, podczas gdy ten drugi nie, co oznacza, że ​​musisz pobrać lub przesłać strumieniowo wszystko, co chcesz oglądać lub odtwarzać. Wersja cyfrowa ma również smuklejszą, lżejszą konstrukcję z tego powodu, jednak należy pamiętać, że różnica w wielkości jest niewielka. Obie konsole mają również dysk SSD o pojemności 825 GB.

PlayStation 5

Flagowa konsola nowej generacji firmy Sony, która zawiera napęd dyskowy, umożliwiającą granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne na PS4 i PS5.

Cyfrowa edycja PlayStation 5

Wersja cyfrowa PS5 kosztuje 399 USD. W porównaniu do PS5 ta konsola jest o 100 USD niższa i nie zawiera napędu Blu-ray.

Jeśli uda Ci się kupić PS5, sugerujemy zakup kilku gier i dodatkowych akcesoriów, w tym zestawu słuchawkowego Sony Pulse 3D, nadchodzącego czarnego kontrolera DualSense o północy i najlepszego do tej pory wydanego na wyłączność PS5: Zwrot.

Czarny kontroler DualSense o północy

Czarny kontroler DualSense o północy ma ten sam sprzęt, co oryginał — informacje zwrotne, adaptacyjne wyzwalacze itp. — tylko z dwukolorową konstrukcją przypominającą konsole PS2, PS3 i PS4.

Zwrot

Najnowszy tytuł od Housemarque to strzelanka trzecioosobowa typu roguelike, w której wcielasz się w Selene, astronautkę dręczoną pozornie niekończącą się pętlą czasu.

Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D

Własny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier firmy Sony, stworzony, aby zaprezentować efekt 3D Audio PS5, działa również na PS4.

Oprócz powyższych akcesoriów zalecamy również zakup rocznego członkostwa PlayStation Plus. W ten sposób uzyskasz dostęp do trybu wieloosobowego online, wyboru bezpłatnych tytułów miesięcznych oraz kolekcji PlayStation Plus, która umożliwia granie w klasyki PlayStation 4 na PS5 bez dodatkowych kosztów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook