Gry

Uzyskaj dwa lata PS Plus za mniej niż jeden

Niezależnie od tego, czy posiadasz PS4, czy PS5, prawdopodobnie chcesz mieć usługę PS Plus, aby móc grać w gry online i otrzymywać co miesiąc bezpłatne oferty od Sony w postaci gier. Za pośrednictwem Sony rok PS Plus kosztuje 60 dolarów, ale Eneba oferuje Skraj czytelnikom specjalną zniżkę, która podwoi ją do dwóch lat pracy za jedyne 54 USD.

Przejdź tutaj i kliknij „Kup teraz” u góry strony. Następnie przy kasie upewnij się, że podwoiłeś ilość do dwóch zamiast jednego, a następnie wprowadź kod oferty VERGEMAYPROMO obniżyć cenę z około 60 do 54 dolarów. Otrzymasz dwa kody i każdy z nich możesz wymienić na konsoli w razie potrzeby, gdy nadejdzie czas na uzupełnienie usługi.

Dzięki PS Plus na PS5 uzyskasz dostęp do wyboru gier PlayStation Plus. Na PS5 Sony lub PS4 ostatniej generacji otrzymasz miesięczny asortyment gier dostępnych do zachowania, o ile masz członkostwo. Zestaw z tego miesiąca zawiera Battlefield V, Wreckfest, i Stranded Deep.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Best Buy sprzedaje kilka różnych obudów baterii do iPhone’a ze sporym rabatem, w tym te stworzone dla iPhone’a 7, iPhone’a XR i całej linii iPhone’a 11 (w przypadku telefonów iPhone 11 obudowa baterii Apple ma sprytny przycisk skrótu do aparatu). Zwykle kosztują one około 130 USD, ale można je dostać za nie więcej niż 52 USD. Biorąc pod uwagę, że mogą one znacznie wydłużyć żywotność baterii twojego iPhone’a (kosztem dodania poważnej wagi i grubości), może być dla ciebie opłacalny.

Jeśli szukasz dobrej oferty Apple Watch SE i chcesz mieć model z obsługą LTE, firma B&H Photo może Cię dziś posortować. Sprzedaje model Nike w rozmiarze 40 mm za 289 USD, czyli tylko o 10 USD więcej niż zwykła cena podstawowego modelu z obsługą GPS. Jeśli nie podoba Ci się opaska sportowa Nike, możesz ją łatwo wymienić, aby uzyskać inny wygląd.

Apple Watch SE (40 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple Watch SE średniej klasy do noszenia, stanowi krok naprzód w stosunku do serii 3, z podobnymi funkcjami i wyglądem jak flagowa seria 6.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook