Telefony

Uzyskaj oferty na klawiaturę Apple Magic Keyboard, słuchawki Sony i nie tylko

Styczeń 2021 obfitował w ważne wiadomości, ale było trochę kiepsko, jeśli chodzi o transakcje. Mimo to odegraliśmy swoją rolę w przeszukiwaniu wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w poszukiwaniu rabatów na produkty, na których nam zależy (i uważamy, że Tobie też zależy). Nie ma zbyt wielu nowych ofert, które można znaleźć w wysyłce z tego tygodnia, ale spójrz dalej i spójrz, jeśli nie śledziłeś ich uważnie.

Jeśli czujesz się pochłonięty umowami, oto przypomnienie, że możesz posiedzieć tutaj, aby odpocząć po całym trwającym dramacie akcji GameStop i AMC. Z drugiej strony, jeśli po raz pierwszy słyszysz o tym wszystkim i chcesz usłyszeć więcej, obejrzyj film Big Picture mojej koleżanki Liz Lopatto o tym wszystkim.


: Chris Welch / The Verge

Słuchawki Sony WH-1000XM4 kosztują 278 USD i są tego warte

Najnowsze flagowe słuchawki bezprzewodowe Sony z aktywną redukcją szumów i doskonałym dźwiękiem, gdy już dotarły do ​​nieba, mają duży rabat. To się dzieje teraz i możesz zaoszczędzić 72 USD na WH-1000XM4 – słuchawkach, po które od razu bym się spuścił, gdybym nie był nadal dobrze obsługiwany przez ich poprzednika. Ten model jest jednak znacznie lepszy, z obsługą jednoczesnych połączeń Bluetooth i ma funkcję automatycznego wstrzymywania po ich usunięciu.

Poniżej wymieniłem kilka linków, ale ta umowa ma również miejsce w Adoramie, gdzie można kupić słuchawki z bankiem mocy 20,800 mAh bez dodatkowych kosztów.


Razer Opus noszone przez następne

Fotografia: Cameron Faulkner / The Verge

Tańsze słuchawki Opus firmy Razer są tańsze o 60 USD

Jak na coś znacznie tańszego (i naprawdę nie aż tak innego), bezprzewodowe słuchawki Razer Opus z redukcją szumów kosztują 140 USD w Amazon. Zwykle kosztują 200 dolarów. Za tę cenę to dobra okazja, biorąc pod uwagę, że te puszki nauszne mogą automatycznie odtwarzać i wstrzymywać muzykę po ich założeniu, a także mają aktywną redukcję szumów i ładowanie przez USB-C.

Razer Opus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Opus to słuchawki Razer do codziennego użytku z redukcją szumów, wygodne dopasowanie, ładowanie przez USB-C i dobrą jakość dźwięku.


: Dan Seifert / The Verge

Kup prosty inteligentny zegar z czterema inteligentnymi żarówkami za jedyne 30 USD

Best Buy organizuje fantastyczną ofertę na swego rodzaju zestaw startowy do inteligentnego domu. Lenovo Smart Clock Essential (recenzja autorstwa Dana Seiferta tutaj) kosztuje zwykle 50 USD, ale znajduje się w tym zestawie wraz z czterema paczkami żarówek LED C firmy GE o mocy 60 W, którymi można sterować głosem za pomocą Asystenta Google. Smart Clock Essential ma wbudowany.


: Vjeran Pavic / The Verge

W Walmart nadal kosztuje 100 USD Magic Keyboard firmy Apple

Ekskluzywna umowa Walmart na klawiaturę Apple Magic Keyboard trwała znacznie dłużej, niż się spodziewałem. Zwykle 299 dolarów, teraz to 199 dolarów. Będzie działać z 11-calowym iPadem Pro lub najnowszym iPadem Air (również wydanym w 2020 roku, z ładowaniem USB-C). Po włączeniu zapewni tabletowi własną, dedykowaną klawiaturę i gładzik. Zasadniczo zapewnia wrażenia podobne do laptopa, na wypadek, gdybyś próbował zrobić więcej i nie chcesz nosić zbyt wielu urządzeń.

Klawiatura Apple Magic Keyboard

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ta wersja klawiatury Apple Magic Keyboard pasuje do iPada Pro (11-calowego) lub nowego iPada Air ładowanego przez USB-C. Zapewnia zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny lub może jeździć konno z większą wydajnością.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook