Różności i nowinki technologia

Uzyskaj roczną subskrypcję Paramount Plus za połowę zniżki

Na początku tego miesiąca usługa transmisji strumieniowej CBS All Access została przemianowana na Paramount Plus, łącząc franczyzy i zasoby zarówno Viacom, jak i CBS. Oferuje szeroką gamę programów telewizyjnych i filmów dostępnych do strumieniowego przesyłania ze studiów i sieci, takich jak CBS, Comedy Central, Nickelodeon i Paramount Pictures.

Jeśli jesteś zainteresowany subskrypcją Paramount Plus i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, możesz otrzymać roczną subskrypcję z mi za 30 USD lub roczną subskrypcję bez reklam za jedyne 50 USD. Jest jednak kilka kroków, które musisz wykonać, aby zastosować kod.

Najpierw musisz przejść do witryny Paramount Plus, kliknąć „Wypróbuj za darmo” i wybrać żądany plan; u dołu planów subskrypcji zaznacz pole „Zaoszczędź ponad 15% ceny miesięcznej dzięki abonamentowi rocznemu”. Następnie utwórz konto. Po dotarciu do sekcji płatności zastosuj kod promocyjny ROK przy kasie, a zaoszczędzisz 50 procent na rocznej subskrypcji.

Paramount Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Usługa przesyłania strumieniowego obejmująca różne sieci i studia należące do ViacomCBS, w tym MTV, Nickelodeon i Paramount Pictures.

Amazon, Best Buy i GameStop prowadzą promocję, która pozwala otrzymać bezpłatną kartę podarunkową o wartości 20 USD przy zakupie kompaktowego urządzenia podręcznego Nintendo, Switch Lite. Otrzymana karta podarunkowa o wartości 20 USD będzie przeznaczona dla dowolnego sprzedawcy, od którego kupisz urządzenie przenośne, a wszystkie kolory Switch Lite (niebieski, koralowy, szary, żółty) kwalifikują się do promocji.

Jeśli Twój obecny router Wi-Fi nie przecina go lub wykonuje kiepską robotę w przekazywaniu sygnału do każdego zakątka domu, mądrze jest zaktualizować system routera. Amazon ma promocję, w której można kupić trzy pakiety dwupasmowych routerów Eero 6 za jedyne 279 USD. Planując konfigurację, należy pamiętać, że router kratowy Eero 6 zawiera dwa porty Ethernet na jednostkę.

Wczoraj widzieliśmy, że wysokiej klasy słuchawki Sony WH-1000XM4 zostały przecenione do 278 USD u sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon i Best Buy, a te oferty są nadal dostępne. Ale Adorama dorównała ceną tym sprzedawcom detalicznym, a także dorzuca bank mocy 20,800 mAh bez dodatkowych kosztów.

Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów + power bank 20,800 mAh

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki Sony z redukcją szumów, które zapewniają lepszą redukcję szumów i możliwość jednoczesnego parowania dwóch urządzeń przez Bluetooth. W Adorama możesz kupić te słuchawki w najniższej jak dotąd cenie i otrzymać bank mocy 20,800 mAh bez dodatkowych kosztów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook