KryptowalutyOprogramowanie

Venmo dodaje wsparcie dla użytkowników, którzy kupują, przechowują i sprzedają kryptowaluty

Venmo wypuszcza funkcję, która pozwoli użytkownikom na przechowywanie, kupowanie i sprzedawanie popularnych kryptowalut, ogłosił we wtorek PayPal. Podobnie jak PayPal, Venmo będzie obsługiwać cztery różne kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin. PayPal powiedział w zeszłym roku, że Venmo otrzyma wsparcie dla kryptowalut.

Możesz zacząć od zaledwie 1 USD, a transakcje są zarządzane z poziomu aplikacji. Venmo powiedział w komunikacie prasowym, że zacznie dziś udostępniać tę funkcję niektórym użytkownikom i mówi The Verge przewiduje, że „większość klientów” będzie miała dostęp do kryptowalut w aplikacji do końca maja.

Wszystkie transakcje kryptowalutowe będą zarządzane bezpośrednio z aplikacji Venmo.
: Venmo

Wsparcie Venmo dla kryptowalut może zachęcić więcej osób do inwestowania w nie. PayPal poinformował w 2019 r., Że Venmo ma 40 milionów użytkowników; biorąc pod uwagę, że aplikacja działa jak sieć społecznościowa, użytkownicy mogą uznać kryptowalutę za bardziej przystępną, jeśli zobaczą, jak ich znajomi kupują i sprzedają bezpośrednio w Venmo.

Venmo to najnowsza aplikacja płatnicza oferująca obsługę kryptowalut. PayPal umożliwił użytkownikom kupowanie, przechowywanie i sprzedaż kryptowalut z głównej aplikacji PayPal w listopadzie, a pod koniec marca dodał możliwość dokonywania zakupów za pomocą kryptowalut przez użytkowników z USA. Z kolei konkurent firmy Venmo i PayPal, Square, uruchomił obsługę Bitcoin w swojej aplikacji gotówkowej w 2018 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook