Różności i nowinki technologia

Verizon Fios doświadcza przerw w dostawach na wschodnim wybrzeżu

Wydaje się, że sieć światłowodowa Verizon Fios ma przerwy w dostawie w wielu lokalizacjach na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Istnieje ponad 22 000 zgłoszeń użytkowników dotyczących problemów z Verizon w Downdetector, a na mapie awarii Downdetectora dla Verizon w Bostonie, Nowym Jorku, Waszyngtonie i innych miejscach pojawiają się punkty aktywne. Kilka Skraj pracownicy również doświadczają przestojów.

Zrzut ekranu z Mapa przestojów firmy Downdetector dla Verizon, zrobione o 12:25 ET.

Wiele osób na Twitterze to robi również raportowanie problemy z usługą Fios. Konto pomocy Verizon odpowiedziało na niektóre osoby zgłaszające problemy, mówiąc, że został „poinformowany o potencjalnej awarii w tym obszarze”. Relacja również mówi, że tak było włókno cięte na Brooklynie, co dla niektórych może być przyczyną problemów.

Ludzie zgłaszali również problemy z Google, Zoom, Gmailem i nie tylko w Downdetector, ale raporty wydają się pochodzić z tych samych miejsc, w których występują problemy z Fios. Strony stanu Google i Zoom nie pokazują żadnych awarii, więc możliwe problemy z tymi usługami na wschodnim wybrzeżu są powiązane z awarią Fios.

Poprosiliśmy Verizon o komentarz, a firma twierdzi, że teraz się tym zajmuje.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook