Różności i nowinki technologia

Verizon przyzna Ci do 1000 USD kredytów za zepsuty telefon

Prima Aprilis jest blisko, a Verizon chętnie wkroczył do boju z umową, która wydaje się zbyt dobra, aby mogła być prawdziwa – szczególnie dla osób, które mają zepsuty, bezużyteczny telefon. Amerykański operator twierdzi, że od jutra, 1 kwietnia, klienci będą mogli wymienić „stary, popękany lub uszkodzony telefon” za nawet 1000 USD za nowy telefon 5G, taki jak iPhone 12 lub Samsung Galaxy S21. Promocja nie obejmuje telefonów z uszkodzoną baterią (ze względów bezpieczeństwa).

Maksymalnie wykorzystasz tę ofertę, jeśli korzystasz z innego przewoźnika i chcesz otworzyć nową linię i przenieść swój numer do sieci Verizon. Ale obecni klienci również mogą uzyskać pewne oszczędności. Możesz sprawdzić wartość swojego telefonu online lub w dowolnym z jego sklepów detalicznych, chociaż jeśli planujesz wizytę osobiście, firma zachęca Cię do umówienia się na spotkanie na swojej stronie lokalizatora sklepów lub za pośrednictwem aplikacji My Verizon. Oferta będzie dostępna na tej stronie od 1 kwietnia.

Oto drobny druk (jest go dużo, ale warto przejść przez to, jeśli myślisz, że możesz spróbować zawrzeć umowę):

  • Kwalifikowalność wymaga aktualizacji lub dodania nowej linii i przeniesienia numeru do jednego z planów Verizon Unlimited z 5G
  • W przypadku nowych linii i przenoszenia numerów telefonów tylko: możesz otrzymać e-podarunkową kartę Verizon o wartości 300 USD na wymianę iPhone’a lub kartę o wartości 200 USD na telefon z systemem Android (wysłaną w ciągu ośmiu tygodni od transakcji)
  • Ułożone na nowych liniach i przeniesieniach (a także dla obecnych klientów): otrzymasz do 700 $ miesięcznych kredytów przesłanych na wymianę iPhone’a lub do 800 $ za kwalifikowany telefon z Androidem (wysłany do Ciebie jako kredyt co miesiąc przez okres 24 miesięcy)

Gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, w końcu będziesz mieć kredyt Verizon w wysokości 300 USD na swoim koncie i / lub dodatkowy kredyt, który pojawi się co miesiąc, co obniży koszt miesięcznego rachunku. Nie spowoduje to, że inwestycja w zakup drogiego, nowego telefonu 5G będzie mniej stroma z góry, ale nieco złagodzi cios, rozkładając kredyty w czasie.

Firma Verizon nie podała dokładnej wartości wymiany każdego telefonu, ale przedstawiła listę telefonów z kategorii „wyższej wartości” i innych, które uzyskają „niższą wartość”.

Handel Verizon

Tak, zgadza się – Verizon weźmie twój RED Hydrogen One, jakby to się nigdy nie wydarzyło.

Skontaktowaliśmy się z firmą Verizon, aby sprawdzić, jak długo potrwa ta promocja, ponieważ nie ma wspólnej daty zakończenia. Ponadto Verizon nie podał, ile osób na konto może wymieniać zepsute telefony na kredyty, więc również o to zapytaliśmy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook