Różności i nowinki technologia

W Dokumentach i Arkuszach Google występują częściowe awarie

W wielu usługach Google występują obecnie awarie, a niektórzy użytkownicy nie mogą tworzyć nowych dokumentów w Dokumentach i Arkuszach Google. Panel stanu Google Workspace informuje, że na Dysku, Dokumentach, Arkuszach, Prezentacjach i Classroom występują przerwy w świadczeniu usług.

Podczas próby utworzenia nowego dokumentu w Dokumentach Google pojawia się następujący komunikat o błędzie:

Dokumenty Google napotkały błąd. Spróbuj ponownie załadować tę stronę lub wróć do niej za kilka minut.
Aby dowiedzieć się więcej o edytorach Dokumentów Google, odwiedź nasze Centrum pomocy.
Przepraszamy za niedogodności.
– Zespół Dokumentów Google

Problem został potwierdzony przez Google, który twierdzi, że obecnie bada problemy. „Użytkownicy, których dotyczy problem, mają dostęp do Dysku Google, ale widzą komunikaty o błędach, duże opóźnienia i / lub inne nieoczekiwane zachowanie”, aktualizacja opublikowana o 9:36 czasu wschodniego brzmi: „Użytkownicy, których dotyczy problem, nie mogą tworzyć nowych dokumentów”.

Gdy użytkownicy próbują utworzyć nowy dokument, w Dokumentach Google pojawia się komunikat o błędzie.
Zrzut ekranu: Dokumenty Google

Downdetector wykazuje obecnie gwałtowne wzrosty liczby problemów z Dyskiem Google, Google Classroom i samym Google, chociaż nie napotkaliśmy żadnych problemów w głównej witrynie wyszukiwania Google. Wygląda na to, że awaria występuje w wielu krajach, jeśli raporty na Twitterze trzeba przejść, a my sprawdziliśmy, że problemy występują w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Google zgłasza częściowe awarie Dysku, Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji.
Zrzut ekranu: Google

Nigdy nie ma dobrego czasu na przerwę w dostawie prądu, ale takie problemy są szczególnie poważne, gdy tak wiele osób obecnie pracuje i uczy się w domu. Szczęśliwego poniedziałku wszystkim.

Rozwijam …Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook