Różności i nowinki technologia

W kilku sklepach Apple Magic Keyboard nadal kosztuje 100 USD

Za pomocą odpowiedniego akcesorium do klawiatury możesz przekształcić iPada w laptopa. Klawiatura Apple Magic Keyboard dla 11-calowego iPada Pro i iPada Air czwartej generacji może zapewnić wrażenia z laptopa na każdym tablecie. Zawiera zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik.

Za 300 USD akcesorium Magic Keyboard nie jest tanie, ale czasami można je znaleźć w znacznie niższej cenie. Obecnie kosztuje 199 USD w Amazon i Walmart.

Klawiatura Apple Magic Keyboard

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ta wersja klawiatury Apple Magic Keyboard pasuje do iPada Pro (11-calowego) lub nowego iPada Air ładowanego przez USB-C. Zapewnia zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny lub może jeździć konno z większą wydajnością.

Jeśli jesteś na rynku nowego telewizora do swojego domu, Best Buy ma niesamowitą ofertę: możesz kupić 75-calowy telewizor 4K LED Hisense (model H6510G) za jedyne 600 USD, czyli 400 USD od jego zwykłej ceny 1000 USD. Model zawiera wbudowane oprogramowanie Android TV, cztery porty HDMI oraz panel obsługujący Dolby Vision, HDR 10 i HLG.

Telewizor Hisense 75-calowy H6510 4K HDR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ogromny telewizor LED 4K firmy Hisense nie kosztuje fortuny. Ten 75-calowy model jest dostarczany z wbudowanym oprogramowaniem Android TV i ma cztery porty HDMI. Jest dostępny wyłącznie w Best Buy.

W Walmart możesz kupić nową parę Samsung Galaxy Buds za 49 USD w kolorze białym. Pomimo tego, że produkt ma prawie trzy lata, za 49 USD jest to dobra alternatywa dla osób szukających przyzwoitej pary bezprzewodowych słuchawek dousznych bez wyrzucania zbyt dużej gotówki. Jak wskazano w naszej recenzji, Galaxy Buds mają sześciogodzinną żywotność baterii, wygodną konstrukcję i lepszą izolację dźwięku w porównaniu do standardowych AirPods firmy Apple. Galaxy Buds zawiera również firmowe etui, które obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Samsung Galaxy Buds

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki douszne Samsunga, które zawierają małe etui z ładowaniem bezprzewodowym i lepszą izolacją dźwięku niż AirPods firmy Apple.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook