Różności i nowinki technologia

W niektórych sklepach głośnik Sonos Move jest tańszy niż kiedykolwiek

Inteligentny głośnik Sonos Move jest dziś tańszy o 100 USD w sklepach, takich jak Best Buy, B&H Photo i Amazon, co przekłada się na koszt z 400 USD do bardziej rozsądnych 300 USD. Możesz zaoszczędzić trochę więcej w Wellbots na głośniku, jeśli mieszkasz poza Nowym Jorkiem, ponieważ nie pobiera on podatku od sprzedaży w innych stanach USA.

Move służy jako jedyny głośnik Sonos, który może służyć jako głośnik Wi-Fi lub Bluetooth, co oznacza, że ​​możesz go używać do wzmacniania konfiguracji głośników do muzyki i filmów w domu przez Wi-Fi lub używać go samodzielnie do zasilania melodie, gdy jesteś w drodze dzięki Bluetooth. Aby przełączać się między trybami, po prostu dotknij przycisku z tyłu Move. Obsługuje asystentów głosowych Alexa i Google Assistant.

Mój kolega Dan Seifert ocenił ten model i zauważył, że niezależnie od tego, czy Move był podłączony, czy rozładowywany z baterii, dźwięk nie tracił mocy – nawet podczas używania na zewnątrz. To duży, ciężki głośnik, więc nie jest tak łatwy w noszeniu jak bardziej przenośne opcje, ale trudno go dopasować, jeśli chodzi o wszechstronność. Kiedy nie ma Cię w domu, aby podłączyć go do stacji dokującej w celu naładowania, możesz go naładować przez port USB-C.

Wszyscy ci sprzedawcy oferują Move w kolorze czarnym lub białym. Jeśli przegapisz tę ofertę, być może zobaczysz, że pojawi się ona ponownie w trakcie Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku lub przed nimi, które nadejdą już za dwa tygodnie.

Sonos Move

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Do soboty możesz zaoszczędzić 100 USD na Sonos Move. 300 USD jest nadal drogie, ale jest to najbardziej przystępna cena, jaką widzieliśmy w pierwszym głośniku Wi-Fi i Bluetooth firmy Sonos.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook