Różności i nowinki technologia

Walizki wyjazdowe i torby podręczne są już w sprzedaży

Nadal nie możesz po prostu wskocz do samolotu i udaj się w dowolne miejsce na świecie, ale sytuacja się poprawia, ponieważ coraz więcej osób zostaje zaszczepionych. Po prostu wiedz, że podróż nie będzie wyglądać tak samo – maski prawdopodobnie zostaną tutaj, będziesz musiał poruszać się po ograniczeniach podróży, a paszporty szczepionek staną się wymogami. Jeśli jednak chcesz znów poczuć się jak nomada, marka podróżnicza Away ma wielką wyprzedaż na swoim bagażu.

Jesteśmy fanami toreb Awaya w WIRED. Przetestowaliśmy je i polubiliśmy podczas wyjazdów na targi CES w Las Vegas (w Before Times), a aluminiowy Bigger Carry-On firmy – to znaczy taki, który ma rozmiar zgodny z przepisami dotyczącymi bagażu podręcznego amerykańskich linii lotniczych, ale nie dla większości międzynarodowych linii lotniczych – jest moim ulubiona ultra-luksusowa walizka z twardą stroną i znajduje się w naszym przewodniku po najlepszych torbach podróżnych.

Wyprzedaż potrwa do 30 marca (online i w sklepach stacjonarnych), a poniżej przedstawiamy nasze ulubione oferty. Dołączyliśmy również opcje innych marek, które lubimy.

Należy zauważyć, że Away znalazł się jakiś czas temu pod ostrzałem z powodu kultywowania toksycznego środowiska pracy. Firma twierdzi, że podejmuje kroki w celu zmiany swojej kultury. Od tego czasu nastąpiły zmiany w zarządzaniu.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty bagażu wyjazdowego

: Away

Torby Away są dobrze zbudowane, z kółkami, które toczą się i obracają płynnie, oraz teleskopowymi uchwytami, które nie blokują się. Wydaje się, że to drobne rzeczy, dopóki nie masz torby zbudowanej jak pułapka na szczury i grzechotającej po korytarzach lotniska, z zamkami błyskawicznymi, które walczą za każdym razem, gdy pociągniesz.

  • The Bigger Carry-On Aluminium Edition za 346 USD (149 USD zniżki): Jeśli lubisz złoto, ta torba zadowoli (i może przyciągnie niechcianą uwagę). Równie dobrze możesz kupić wersję z wbudowanym bankiem akumulatorów do ładowania urządzeń, ponieważ kosztuje tyle samo, co wersja bez niego.
  • Większy bagaż podręczny ze skórzaną kieszenią za 241 USD (104 USD zniżki): Złoto i aluminium trochę za dużo? Jest też standardowy twardy futerał z poliwęglanu, z wyjątkiem tego, że ten model jest wyposażony w ozdobną skórzaną kieszeń zewnętrzną do przechowywania paszportów itp., Nawet laptopa.
  • Większy bagaż podręczny z możliwością rozbudowy za 171 USD (74 USD zniżki): Nie lubisz bagażu z twardym bokiem? Away produkuje również torby z miękkimi bokami, a ta jest rozszerzalna. Jest to szczególnie pomocne, jeśli często pakujesz więcej lub wiesz, że będziesz przynosić dużo pamiątek.
  • Medium za 192 USD (83 USD): Potrzebujesz czegoś większego? Będziesz musiał sprawdzić tę torbę na lotnisku, ale może pomieścić 69 litrów ładunku, co wystarcza na długie podróże trwające ponad tydzień.
  • The Large za 206 USD (89 USD zniżki): Pakujesz się dla dwojga? Duży mieści 99 litrów i powinien być dużo. Podobnie jak wszystkie walizki na kółkach Away, te mają cztery obracające się koła. Błystki, jak nazywa się tego typu torby, są szczególnie przydatne do takich dużych toreb.

Oferty na inne świetne torby

Eagle Creek Gear Warrior.

: Backcountry

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook