Gry

Walmart będzie mieć dostępne zapasy na PS5 i Xbox Series X już dziś

Konsole do gier Sony PS5 i Microsoft Xbox Series X / S będą ponownie dostępne w Walmart jeszcze dziś. Rzecznik Walmart powiedział The Verge że sprzedawca będzie ponownie mógł kupić konsole o godzinie 11:30 czasu pacyficznego / 14:30 czasu wschodniego w przypadku Xbox Series X / S i o 12:00 czasu pacyficznego / 15:00 czasu wschodniego na PS5. Jak zwykle, zapasy prawdopodobnie nie wystarczą zbyt długo.

Walmart planuje mieć zapasy konsol do gier PS5, PS5 Digital Edition, Xbox Series X i Xbox Series S w cenach od 300 USD do 500 USD w zależności od zakupionego modelu.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dysków, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Jeśli planujesz kupić konsolę PS5, jest kilka dodatkowych elementów, które powinieneś wybrać, aby jak najlepiej wykorzystać nową konsolę. Polecam sięgnąć po drugi kontroler DualSense, który jest niezbędny do każdej akcji w trybie wieloosobowym. Sugeruję, aby pierwsi użytkownicy również subskrybowali PlayStation Plus, co daje kilka korzyści, takich jak dostęp do kolekcji PlayStation Plus.

Brak opcji rozszerzenia dysku SSD PS5, ale prawdopodobnie pojawi się jeszcze w tym roku.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

Jeśli kupujesz Xbox Series X lub Series S, dodatkowy kontroler jest prawdopodobnie dobrym zakupem. W przeciwieństwie do PS5, możesz kupić rozszerzenie SSD o pojemności 1 TB, aby dodać do podstawowej pamięci Xboksa (512 GB w przypadku serii S, 1 TB w przypadku X), chociaż nie jest to tanie. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, które gry kupić, zawsze możesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, która zapewnia dostęp do mnóstwa gier cyfrowych i dostępu do Xbox Live Gold.

Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jeden pakiet. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi gier w chmurze Microsoft xCloud, która jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook