Gry

Walmart będzie mieć PS5 i Xbox Series X / S dostępne online dzisiaj o 15:00 czasu wschodniego

Jeśli przegapiłeś uzupełnienie PS5 i Xbox Series X / S w Best Buy, masz kolejną szansę w Walmart. Sprzedawca ogłosił, że 15 grudnia o godzinie 15:00 czasu wschodniego obie konsole nowej generacji będą dostępne do kupienia wyłącznie za pośrednictwem jego strony internetowej.

Odwiedzenie strony sprzedawcy PlayStation 5 lub Xbox Series X / S spowoduje wyświetlenie komunikatu „Dostępne tylko online, 15 grudnia o 15:00 czasu wschodniego. Do wyczerpania zapasów ”, jak widać na poniższych zrzutach ekranu.

Rzecznik Walmart powiedział The Verge że każdy, kto pomyślnie kupi PlayStation 5 lub Xbox Series X / S, będzie musiał poczekać do końca miesiąca, aby otrzymać nową konsolę (-y), ponieważ przedmioty będą dostępne tylko do dostawy i pojawią się „po 25 grudnia. ”

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji firmy Sony w cenie 499,99 USD. W porównaniu z wersją cyfrową PS5 za 399,99 USD, ta konsola zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Podobnie jak większość sprzedawców detalicznych, Walmart sprzedał wyłącznie obie konsole online. Podobnie jak karty graficzne Nvidia z serii RTX 30 lub karty graficzne AMD Radeon RX 6000, zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series X / S są obecnie jednymi z najpopularniejszych produktów technologicznych na rynku, a także jednymi z najtrudniejszych do znalezienia. w magazynie.

Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook