Gry

Walmart będzie ponownie udostępniać PS5 i Xbox Series X / S online o 15:00 czasu wschodniego

Jeśli nadal chcesz zabezpieczyć PlayStation 5 lub Xbox Series X / S przed końcem roku, Walmart daje Ci kolejną szansę na zakup jednej z tych konsol nowej generacji. Dzisiaj sprzedawca potwierdził, że uzupełni zapasy konsol 17 grudnia o 12:00 PT / 15:00 ET.

Gdy odwiedzasz strony produktów dotyczące PlayStation 5 lub Xbox Series X / Xbox Series S, powinieneś zobaczyć komunikat informujący o potwierdzeniu uzupełnienia zapasów na dziś. Ze względu na duży popyt na te konsole prawdopodobnie szybko się sprzedadzą, więc jeśli chcesz, nie wahaj się ugryźć kuli i uderz w zakup.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji firmy Sony w cenie 499,99 USD. W porównaniu z wersją cyfrową PS5 za 399,99 USD, ta konsola zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Podobnie jak poprzednie uzupełnienia dokonane zarówno w Best Buy, jak i Walmart na początku tego tygodnia, możesz kupić PlayStation 5 lub Xbox Series X / S tylko za pośrednictwem strony internetowej Walmart. Nie wiadomo, kiedy dokładnie Walmart planuje sprzedawać te gadżety w sklepach z powodu pandemii.

Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook