RTVTelefony

Walmart ‘Big Save’ 2020: 18 najlepszych ofert (Prime Day Rival Sale)

Amazon’s Prime Day zakupy zbliżają się do końca, ale konkurencyjna sprzedaż detaliczna Walmart „The Big Save” potrwa do czwartku. Przepuściliśmy setki stron produktów, aby znaleźć jak dotąd najlepsze oferty Walmart. Nie musisz płacić za członkostwo Prime, aby uzyskać te korzyści lub dać Amazon Overlords, jeśli wolisz wydać swoje pieniądze gdzie indziej. Walmart to jedna z opcji (choć jest to również właściciel handlu detalicznego).

Zaktualizowano 14 października: zawarliśmy kilka ofert, ale dodaliśmy więcej, na przykład telewizor LG CX OLED.

Uwaga: Przekazujemy oferty, które się wyprzedają lub są niedostępne po obniżonej cenie. Oferty czasami wracają, a produkty wracają do magazynu szybciej, niż możemy zaktualizować, więc sprawdź sam.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne i audio

: Amazon

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po zegarkach Apple i bezprzewodowych słuchawkach dousznych, aby poznać nasze ulubione typy.

  • Telewizor OLED 4K HDR z serii CX firmy LG za 1597 USD (200 USD zniżki): Pisarz WIRED Parker Hall pochwalił ten model na rok 2020 za doskonałe poziomy czerni i niesamowite kolory. To świetny telewizor, jeśli planujesz grać również z jedną z nadchodzących konsol nowej generacji, niezależnie od tego, czy jesteś zespołem Xbox, czy Playstation.

  • Apple Watch Series 3 za 169 USD (30 USD zniżki): Od trzech lat polecamy serię 3 i cieszymy się, że Apple nadal ją sprzedaje wraz z droższymi opcjami. Nie otrzymujesz najnowszych funkcji zdrowotnych, takich jak monitorowanie tlenu we krwi lub EKG, ale nadal jest on zintegrowany z iPhonem i ma uzależniającą funkcję pierścienia fitness. Regularnie trafia do sprzedaży, a tę cenę można również znaleźć na Amazon.

  • 2.1-kanałowy soundbar Samsung 290 W z bezprzewodowym subwooferem za 198 USD (32 USD zniżki): Jeśli chcesz ulepszyć system dźwiękowy w swoim domu, jest to całkiem dobra cena zestawu soundbara i subwoofera. Nie próbowaliśmy dokładnie tego, ale wypróbowaliśmy podobny model Samsunga.

  • AirPods Pro za 199 USD (50 USD zniżki): Uwielbiamy AirPods Pro (WIRED poleca, 8/10) za ich imponującą jakość dźwięku i możliwości redukcji szumów. Jeśli chciałeś im spróbować, 50 USD zniżki to solidna oszczędność na sprzęt Apple, który nie trafia do sprzedaży zbyt często. Ta oferta jest również dostępna na Amazon.

  • Acer Aspire 3 15,6-calowy laptop za 399 USD (50 USD zniżki): To nie jest dokładnie ten sam model, co ten, który zawarliśmy w naszym przewodniku po najlepszych tanich laptopach, ale powinien oferować podobną wydajność. Jeśli potrzebujesz tylko przystępnej cenowo maszyny do wykonywania podstawowych zadań, nie rozbije to banku i jest wyposażona w wiele portów.

  • 55-calowy telewizor Sony Bravia OLED za 1298 USD (500 USD zniżki): Jeśli zamierzasz wydać więcej niż 1000 USD na telewizor, powinien to być OLED. Telewizory OLED firmy Sony to jedne z najpiękniejszych modeli na rynku, a ta 55-calowa Bravia nie jest wyjątkiem. Spodziewaj się głębokiej czerni i zadziwiającego kontrastu, a wszystko to za ogromną zniżkę w wysokości 500 USD.

  • Lenovo Smart Display 7 za 79 USD (20 USD zniżki): Jeśli chcesz mieć większy ekran, 7-calowy inteligentny wyświetlacz Lenovo to świetna opcja dla większości kuchni. Jest wystarczająco duży, aby oglądać filmy lub postępować zgodnie z przepisami, ale na tyle mały, że nie zajmuje całego blatu.

Oferty Roku

: Roku

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook