Różności i nowinki technologia

WarnerMedia przedłuża 20-procentowy rabat na subskrypcje HBO Max

Zniżka na HBO Max, która miała zakończyć się dzisiaj, 15 stycznia, została przedłużona do 1 marca 2021 r. Drobnym drukiem oferty nie zmienił się: możesz dostać sześć miesięcy HBO Max za 20% normalnej sumy koszt, który zwykle wynosi 90 USD przed opodatkowaniem. W ramach tej umowy zapłacisz 70 USD (to tak, jakby zapłacić nieco poniżej 12 USD miesięcznie zamiast 15 USD), ale haczyk polega na tym, że musisz zapłacić w całości z góry i nie podlega ona zwrotowi.

Zniżka ta jest dostępna zarówno dla nowych, jak i powracających subskrybentów HBO Max, ale nie można jej łączyć z bezpłatnym okresem próbnym ani żadną inną promocją.

WarnerMedia rozpoczęło tę umowę na początku grudnia 2020 r., Po piętach Warner Bros., ogłaszając, że lista filmów z 2021 r. Zadebiutuje w HBO Max wraz z premierami kinowymi i pozostanie dostępna do transmisji przez 30 dni. Wonder Woman 1984 był pierwszym z jego filmów, którego premiera miała miejsce i masz jeszcze kilka tygodni na obejrzenie tego, zanim będzie dostępny wyłącznie w kinie.

Ma jeszcze kilka filmów, które mają się pojawić w ciągu roku, w tym The Little Things, Judas and the Black Messiah, Tom & Jerry, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Those Who Wish Me Dead, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, In The Heights, Space Jam: A New Legacy, The Legion samobójców, Wspomnienie, złośliwe, Wydma, The Many Saints of Newark, King Richard, Cry Macho, i Macierz 4.

HBO Max

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Do 1 marca 2021 r. Możesz zaoszczędzić 20 procent na opłaconej z góry sześciomiesięcznej subskrypcji HBO Max. Zwykle 90 $, zapłacisz 70 $, czyli około 12 $ miesięcznie zamiast 15 $.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook