Różności i nowinki technologia

Wersja MacBooka Pro firmy Intel wygląda jeszcze lepiej niż prawdziwa

Intel rozpoczął nową kampanię reklamową z Justinem Longiem, aktorem Apple „I’m a Mac”, ale w tej kampanii Long pochwala laptopy PC i porównuje je z MacBookami. Chodzi o to, że z powodów, których nie możemy do końca zrozumieć, Intel faktycznie sprawił, że MacBook Pro wyglądał w ch lepszy niż w prawdziwym życiu, jak zauważył techniczny YouTuber Rene Ritchie.

Spójrz na te dwa zdjęcia. To po lewej to zdjęcie MacBooka Pro z chipem M1 zrobionym dla The Verge’s przejrzeć. Ten po prawej stronie pochodzi z tej reklamy firmy Intel. Można dostrzec różnicę?

Zepsuję to dla ciebie: wersja MacBooka Pro firmy Intel ma dużo cieńsze ramki ekranu, dzięki czemu jest to wyświetlacz niemal od krawędzi do krawędzi. Byłbym zachwycony, gdyby ramki mojego MacBooka były tak cienkie! (Chociaż wersja MacBooka Pro firmy Intel nie ma kamery internetowej. Bummer).

Ale legendarny, pełnoekranowy MacBook Pro Intela nie pojawił się tylko raz. Jest również w tej reklamie, która próbuje dokuczyć MacBookowi Pro, że nie jest 2-w-1. Spójrz na tego Maca – cały ekran!

: Intel

Intel potwierdził The Verge że w ch używał prawdziwych MacBooków Pro z chipem M1, ale firma nie powiedziałaby, co mogła, a czego nie, w ch: „Jeśli chodzi o filmowanie i prezentowanie szczegółów, nie komentujemy w tej chwili, ”Powiedział rzecznik Intela.

Więc to, co prawdopodobnie się tutaj wydarzyło, to fakt, że Intel zmienił wygląd ekranów MacBooków Pro w postprodukcji, co spowodowało, że ich ekrany wyglądały lepiej niż w prawdziwym życiu. (A jeśli spojrzysz na obraz z drugiej reklamy, zobaczysz jakąś czarną mgiełkę nałożoną na ekran, której prawdopodobnie nie byłoby w rzeczywistości).

Moim zdaniem te reklamy również mijają sens. Żadna z czterech nowych reklam Intela nie pokazuje, w jaki sposób chipy Intela mogą konkurować z prawdziwą przewagą MacBooka Pro: szybkim i energooszczędnym chipem M1 firmy Apple. (Jak dotąd Intel stworzył tylko najlepsze testy porównawcze, aby spróbować trafić z powrotem w M1). niektóre modele laptopa Apple.

A poważnie, czy ten pełnoekranowy MacBook Pro po prostu nie wygląda dobrze?

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook