Gry

Western Digital podwaja pojemność pamięci w przenośnych dyskach SSD do 4 TB

Western Digital podwaja maksymalny rozmiar kilku swoich przenośnych dysków SSD do 4 TB. Wcześniej linia dysków SSD Western Digital osiągała maksymalnie 2 TB.

Konfiguracja pamięci masowej 4 TB będzie dostępna pod czarnymi markami Western Digital My Passport i WD_Black, wraz z serią Extreme firmy zależnej SanDisk. Wszystkie produkty będą objęte pięcioletnią gwarancją.

Począwszy od 680 USD, dysk My Passport SSD firmy Western Digital, który został odświeżony w sierpniu zeszłego roku, obiecuje prędkość odczytu do 1050 MB / si prędkości zapisu 1000 MB / s.

Dysk SSD Black P50 Game Drive firmy Western Digital jest doskonały dla graczy konsolowych, którzy szukają zewnętrznego urządzenia do przechowywania swoich gier.
: Western Digital

Konfiguracja Black P50 Game Drive SSD 4 TB firmy Western Digital będzie dostępna w sprzedaży detalicznej za 750 USD i będzie obejmować prędkość odczytu i zapisu do 2000 MB / s. Ten zewnętrzny dysk SSD jest kompatybilny z konsolami PC, Nintendo Switch, PlayStation i Xbox.

Ale uwaga kupujących: jeśli chcesz kupić ten dysk jako zewnętrzny dysk SSD, aby uzupełnić pamięć na PS5 lub Xbox Series X / S, jest kilka zastrzeżeń. Może łączyć się z PS5, ale możesz przechowywać tylko gry PS4. I chociaż będzie działać na Xbox Series X / S, ten dysk do gier nie jest kompatybilny z wyjściem rozszerzeń SSD konsoli nowej generacji, aby w pełni wykorzystać sprzęt nowej generacji. Obecnie jedynym dyskiem SSD, który w pełni wykorzystuje sprzęt Series X / S, jest karta rozszerzeń Seagate, dostępna tylko w 1 TB.

Zarówno SanDisk Extreme, jak i Extreme Pro otrzymały odświeżenie modelu we wrześniu ubiegłego roku.
: SanDisk

Konfiguracja 4 TB dysku SanDisk Extreme będzie kosztować 700 USD i obiecuje prędkość transferu do 1050 MB / s odczytu i 1000 MB / s zapisu. Jeszcze szybsza opcja, 4 TB Extreme Pro, będzie kosztować 900 USD i zapewnia prędkość odczytu i zapisu do 2000 MB / s.

Western Digital twierdzi, że wszystkie te produkty zostaną wprowadzone „pod koniec tego kwartału kalendarzowego” na swojej stronie internetowej i witrynie Western Digital.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook